Slavia odpočívá. Fotbalisté relaxují v Třeboni

ip
15. 11. 2007 12:11
Lídr Gambrinus ligy však není na jihu kompletní

Třeboň - Aktuálně vedoucí celek fotbalové Gambrinus ligy, pražská Slavia, tráví reprezentační přestávku na mimopražském soustředění.

V jihočeských lázních Třeboň se hráči dostávají do fyzické i psychické pohody po posledních odehraných zápasech. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.

"Máme hodně zraněných hráčů, někteří další doléčují šrámy, po náročném programu to chtělo změnu a prostředí, které nám nabízí dokonalou regeneraci," řekl pro server trenér Karel Jarolím.

Čtěte také: Hvězda Milana Baroše pohasíná. Co bude dál?

Slávisté se nacházejí v lázních Aurora, kde je k dispozici kromě kondičních a herních tréninků i regenerační cvičení. Samotné středisko také hráčům nabízí léčebné procedury, mezi něž patří slatinové koupele, podvodní masáže či magneticka léčba.

Přečtěte si: Slavia ztratila vítězství se Žižkovem v nastaveném čase

Přesto však není pražský tým na jihu Čech kompletní. Soustředění muselo vynechat celkově dvanáct hráčů. Pudil, Krajčík, Suchý, Švec, GebreSelassie, Belaid, Diviš či Necid jsou povolání do reprezentace a Dřížďal, Kalivoda, Janda a Švento se v současné době potýkají se zraněním.

 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy