Šlágr druhé fotbalové ligy v Příbrami skončil remízou

ip
30. 9. 2007 21:05
Hradec vybojoval v Příbrami bod

Příbram - Šlágr 9. kola 2. fotbalové ligy skončil bez branek. Vedoucí tým tabulky Marila Příbram hostila na svém hřišti druhý Hradec Králové.

A byli to domácí, kdo měli více ze hry. Ve 24. minutě dokonce po faulu hostujícího brankáře Podhájského kopali penaltu, ovšem Penc trefil jen břevno. Hradečtí se však z tlaku nedokázali vymanit a ještě ve 36. minutě se musel Podhájský činit proti střele Klesy, kterou vyrazil nad břevno.

Ve druhém poločase závary před hradeckou brankou pokračovaly a nejprve se v 60. minutě ocitl před brankou Huňa, o minutu později nastřelil Podhájského z pěti metrů Klesa.

Domácí pak v tlaku pokračovali do závěrečného hvizdu, ovšem Východočeši už jim žádnou vyloženou šanci nedovolili a odvezli si tak z Příbrami bod.

Slovácko si vítězství nenechalo ujít

Ve večerním zápase přivítalo Slovácko pražskou Duklu a rychlou brankou Görnera se v 17. minutě dostalo do vedení. Poté ještě před pauzou zvýšil náskok Eismann, který dostal přihrávku skrz malé vápno.

Dukla se ve druhé půli osmělila k šancím. Ovšem žádná z nich v brance domácích neskončila a tak sedm minut před koncem zvýšil na konečných 3:0 Chmelíček, který využil Eismannův centr.