Šla dolů restaurace i zeď zemřelých sparťanů. Podívejte se, jak rychle se mění Letná

Šla dolů restaurace i zeď zemřelých sparťanů. Podívejte se, jak rychle se mění Letná
Proměna prostor v podloubí a na přilehlých místech souvisí s vybudováním nového vstupu číslo 1.
Rekonstruovaný vchod bude uveden do provozu na jaře.
Už na následující zápase se bude dovnitř stadionu vstupovat z tzv. podloubí, s ohledem na bezpečnost bude vybudován i další přístup (schodiště) do tohoto prostoru.
Na svém místě už jsou turnikety.
Foto: Milan Kammermayer
Jiří Škuba Jiří Škuba
10. 1. 2020 7:15
Výraznými změnami prochází přes zimu fotbalový stadion na Letné. Projděte si, jaká překvapení čekají fanoušky při prvním jarním zápase Sparty.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Rafaj odstoupí 1. prosince. Vláda schválila podmínky výběru nového předsedy ÚOHS

Vláda na pondělním zasedání odsouhlasila podmínky výběrového řízení na pozici předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Potvrdil to premiér Andrej Babiš (ANO). Současný šéf antimonopolního úřadu Petr Rafaj odstoupí z funkce k 1. prosinci, rezignaci už dříve předal prezidentovi Miloši Zemanovi. Hlavě státu minulý týden potvrdil náměstek ministra vnitra Petr Mlsna, že má zájem se výběrového řízení zúčastnit.

Ve výběrové komisi budou podle materiálů, které dnes předložil kabinetu jeho předseda, místopředsedkyně vládního Výboru pro personální nominace Yvona Charouzdová, ředitel Odboru práva veřejných zakázek ministerstva pro místní rozvoj Vlastimil Fidler a státní tajemník ministerstva vnitra Josef Postránecký.

Zdroj: ČTK
Další zprávy