reklama
 
 

Škoda, Došek a Pilař. Kdo bude hráčem měsíce Synot ligy?

2. 9. 2014 11:40
O první cenu pro hráče měsíce v nové sezoně fotbalové ligy se ucházejí Milan Škoda ze Slavie, Libor Došek ze Slovácka a Václav Pilař z Plzně.

Praha - O první cenu pro hráče měsíce v nové sezoně fotbalové ligy se ucházejí Milan Škoda ze Slavie, Libor Došek ze Slovácka a Václav Pilař z Plzně.

Mezi trenéry za srpen kandidují Miroslav Beránek ze Slavie, Luboš Kozel z Dukly a Svatopluk Habanec ze Slovácka. Rozhodla o tom nově složená komise tvořená novináři.

O vítězích ankety mohou fanoušci rozhodnout v hlasování na webové stránce www.synotliga.cz do čtvrtka 4. září.

Osmadvacetiletý Škoda prožívá nejpovedenější období ve své ligové kariéře. V srpnu zaznamenal pět branek, celkově se trefil šestkrát a vede tabulku střelců.

Jen o jeden gól méně má v tabulce střelců Došek, jenž se v uplynulém měsíci prosadil v každém domácím utkání. Dohromady dal pět gólů a pokaždé tím pomohl k jednoznačnému vítězství.

Pilař se v létě vrátil do Plzně a zatím se mu daří restartovat slibně rozjetou kariéru, kterou přibrzdila zranění. Přispěl k vedení v tabulce a dokonce si po dvou letech vysloužil pozvánku do reprezentace.

Mezi trenéry je hlavním favoritem Beránek, pod nímž se Slavii nečekaně daří a v srpnu se dokonce poprvé od roku 2009 dostala do čela tabulky.

Kozel si vysloužil nominaci zejména za velmi dobré defenzivní výkony Dukly, která neinkasovala gól od silných soupeřů Liberce, Mladé Boleslavi a Sparty, již poprvé v lize porazila 1:0.

Habancovo Slovácko drtí soupeře zejména v domácím prostředí, kde ve třech srpnových vystoupeních nasázelo deset branek. Navíc přivezlo cenný bod z trávníku posíleného Jablonce a reprezentační přestávku stráví na čtvrtém místě s minimální ztrátou na čelo tabulky.

autoři: ČTK, Sport | 2. 9. 2014 11:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama