reklama
 
 

Soupisky všech týmů skupiny H fotbalového MS

1. 5. 2014 16:30
Projděte si soupisky všech týmů, která na mistrovství světa v Brazílii naskočí do skupiny H.

Konečná nominace Alžírska pro fotbalové MS:

Brankáři: Muhammad Zimmamúš (USM Alžír), Raís Mbulhi (CSKA Sofia/Bulh.), Cédric Si Muhamed (CS Constantine).

Obránci: Carl Medžání (Valenciennes/Fr.), Ajsa Mandí (Remeš/Fr.), Madžíd Búghirra (Lechvíja), Fauzí Ghulám (Neapol/It.), Rafík Hallíš (Coimbra/Portug.), Saíd Bilkalím (Watford/Angl.), Ljajsín Cadamuro (Mallorca/Šp.), Džamil Misbáh (Livorno/It.), Mahdi Mustafá (Ajaccio/Fr.).

Záložníci: Sufján Fighúlí (Valencia/Šp.), Safir Tajdir (Inter Milán/It.), Mahdí Lasín (Getafe/Šp.), Abdal Múmin Džabú (Club Africain), Jasín Brahímí (Grenada/Šp.), Nabíl bin Tálib (Tottenham/Angl.), Hasan Jibdá (Udine/It.), Rijád Mahriz (Leicester/Angl.).

Útočníci: Islám Slimaná (Sporting Lisabon/Portug.), Hilál Súdání (Dinamo Záhřeb/Chorv.), Nabíl Ghilas (Porto/Portug.).

Konečná nominace Belgie na fotbalové MS

Brankáři: Thibaut Courtois (Atlético Madrid/Šp.), Simon Mignolet (Liverpool/Angl.), Sammy Bossut (Zulte-Waregem).

Obránci: Toby Alderweireld (Atlético Madrid/Šp.), Anthony Vanden Borre (Anderlecht), Daniel van Buyten (Bayern Mnichov/Něm.), Vincent Kompany (Manchester City/Angl.), Jan Vertonghen (Tottenham/Angl.), Thomas Vermaelen (Arsenal/Angl.), Nicolas Lombaerts (Zenit Petrohrad/Rus.), Laurent Ciman (Standard Lutych).

Záložníci: Axel Witsel (Zenit Petrohrad/Rus.), Marouane Fellaini (Manchester United/Angl.), Steven Defour (Porto/Portug.), Moussa Dembélé, Nacer Chadli (oba Tottenham/Angl.), Kevin De Bruyne (Wolfsburg/Něm.).

Útočníci: Romelu Lukaku, Kevin Miralas (oba Everton/Angl.), Divock Origi (Lille/Fr.), Eden Hazard (Chelsea/Angl.), Dries Mertens (Neapol/It.), Adnan Januzaj (Manchester United/Angl.).

Konečná nominace Korejské republiky na fotbalové MS:

Brankáři: Čung Song-rjong (Suwon), Kim Sung-kju (Ulsan), I Pom-jong (Pusan).

Obránci: Hong Čong-ho (Augsburg/Něm.), Hwang Sok-ho (Hirošima/Jap.), Kim Čchang-su (Kašiva/Jap.), Pak Ču-ho (Mohuč/Něm.), Kim Jong-kwon (Kuang-čou Evergrande/Čína), Kwak Te-hi (Al Hilál/Saúd. Arábie), I Jong (Ulsan), Jun Sok-jong (Queens Park Rangers/Angl.).

Záložníci: Ha Te-song (Kuoan Peking/Čína), Han Kuk-jong (Kašiva/Jap.), Či Tong-won (Augsburg/Něm.), Ki Song-jung (Sunderland/Angl.), Kim Po-kjong (Cardiff/Angl.), I Čong-jong (Bolton/Angl.), Pak Čong-u (Kuang-čou R&F/Čína), Son Hung-min (Leverkusen/Něm.).

Útočníci: Kim Šin-uk (Ulsan), Ku Ča-čchol (Mohuč/Něm.), I Kun-ho (Sangmu), Pak Čchu-jong (Watford/Angl.).

Konečná nominace Ruska pro fotbalové MS:

Brankáři: Igor Akinfejev (CSKA Moskva), Jurij Lodygin (Zenit Petrohrad), Sergej Ryžikov (Rubin Kazaň).

Obránci: Vasilij Berezuckij, Sergej Ignaševič, Georgij Ščennikov (všichni CSKA Moskva), Vladimir Granat, Alexej Kozlov (oba Dynamo Moskva), Andrej Ješčenko (Anži Machačkala), Dmitrij Kombarov (Spartak Moskva), Andrej Semjonov (Těrek Groznyj).

Záložníci: Igor Denisov, Jurij Žirkov (oba Dynamo Moskva), Alan Dzagojev (CSKA Moskva), Viktor Fajzulin, Oleg Šatov (všichni Zenit Petrohrad), Alexander Samedov (Lokomotiv Moskva), Denis Glušakov (Spartak Moskva), Pavel Mogilevec (Kazaň)

Útočníci: Alexej Ionov, Alexander Kokorin (oba Dynamo Moskva), Maxim Kanunnikov (Amkar Perm), Alexander Keržakov (Zenit Petrohrad).

autor: Sport | 1. 5. 2014 16:30

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama