Ronaldova mast, na lysinu past. Hvězdný útočník otevírá kliniku pro prostovlasé

ČTK Sport ČTK, Sport
19. 3. 2019 15:02
Bývalý útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo otevřel ve španělské metropoli kliniku pro lidi, kteří trpí vypadáváním vlasů. Portugalský fotbalista vlastní ve firmě poloviční podíl.
Cristiano Ronaldo (Juventus)
Cristiano Ronaldo (Juventus) | Foto: Reuters

"Tohle je jedinečný projekt. Vypadávání vlasů je velkým problémem v Evropě i po celém světě. Naším cílem je pomáhat lidem zvednout sebevědomí, nemusí se stydět k nám přijít," uvedl Ronaldo, který je známý svou péčí o dokonalý zevnějšek.

Na rozdíl od zlidovělého sloganu ze hry Járy Cimrmana Vražda v salonním coupé, kde měla být lékem na olysalou lebku Bierhanzlova mast, ovšem Ronaldova klinika bude nabízet modernější vlasové transplantáty.

"Každý se o sebe rád stará, já jsem toho jasným důkazem. Tenhle projekt bude úspěšný, protože chceme pomoct Španělům i španělské ekonomice," řekl pětinásobný držitel Zlatého míče, který loni v létě odešel z Realu do Juventusu.

 

Právě se děje

před 57 minutami

Do nového mýtného systému je přihlášeno jen 82 tisíc aut. Hrozí kolaps, říká ministr

Do nového mýtného systému, jenž má být spuštěn od letošního prosince, bylo dosud přihlášeno 82.000 vozidel, celkem se očekává 450 000 vozů. Většinu z registrovaných tvoří velcí dopravci, z menších firem, které ovšem v současném systému tvoří v souhrnu většinu, se zaregistrovalo pouze pět procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy