Ronaldova mast, na lysinu past. Hvězdný útočník otevírá kliniku pro prostovlasé

ČTK Sport ČTK, Sport
19. 3. 2019 15:02
Bývalý útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo otevřel ve španělské metropoli kliniku pro lidi, kteří trpí vypadáváním vlasů. Portugalský fotbalista vlastní ve firmě poloviční podíl.
Cristiano Ronaldo (Juventus)
Cristiano Ronaldo (Juventus) | Foto: Reuters

"Tohle je jedinečný projekt. Vypadávání vlasů je velkým problémem v Evropě i po celém světě. Naším cílem je pomáhat lidem zvednout sebevědomí, nemusí se stydět k nám přijít," uvedl Ronaldo, který je známý svou péčí o dokonalý zevnějšek.

Na rozdíl od zlidovělého sloganu ze hry Járy Cimrmana Vražda v salonním coupé, kde měla být lékem na olysalou lebku Bierhanzlova mast, ovšem Ronaldova klinika bude nabízet modernější vlasové transplantáty.

"Každý se o sebe rád stará, já jsem toho jasným důkazem. Tenhle projekt bude úspěšný, protože chceme pomoct Španělům i španělské ekonomice," řekl pětinásobný držitel Zlatého míče, který loni v létě odešel z Realu do Juventusu.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Praha chce automatizovat vjezd a placení na parkovištích P+R

Vedení hlavního města chce zautomatizovat vjezd, výjezd a placení na záchytných parkovištích P+R. Řidiči se zaregistrují prostřednictvím aplikace Moje Praha a nový systém bude snímat registrační značku vozu a následně vyřídí i platbu. ČTK to v rozhovoru řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Systém nyní město testuje v Letňanech. Řidiči zde ale zatím musí platbu vyřešit v aplikaci. Praha má dlouhodobě potíže s počtem míst na P+R a chystá jejich vybudování na dalších místech.

"Cílem je zmenšit fronty. Je spočítáno, že za standardních podmínek trvá výjezd v současné době 18 sekund. Ten se zkrátí na 14 sekund, což se možná nezdá, ale v praxi to bude významné," řekl Hřib.

Zdroj: ČTK
Další zprávy