Real i bez Ronalda otočil zápas. Dvakrát se trefil Benzema

Aktualizováno 31. 1. 2015 23:50
Real Madrid ve 21. kole španělské ligy otočil utkání se San Sebastianem a po výhře 4:1 zvýšil svůj náskok v čele tabulky už na čtyři body.
Karim Benzema slaví svůj gól
Karim Benzema slaví svůj gól | Foto: Reuters

Madrid - Ani absence potrestaného nejlepšího střelce Cristiana Ronalda nezastavila ofenzivu Realu Madrid. Vítěz Ligy mistrů ve 21. kole španělské fotbalové ligy otočil utkání se San Sebastianem a po výhře 4:1 zvýšil svůj náskok v čele tabulky už na čtyři body.

Druhá Barcelona však má nedělní zápas k dobru. Na katalánský klub se dotáhlo třetí Atlético, které s přehledem zvítězilo v Eibaru 3:1.

Real prohrával už od 64. vteřiny , kdy hosté využili rohový kop. Jenže za dalších 80 vteřin hlavou srovnal Rodríguez a ještě do poločasu dokonal obrat dorážkou Benzemovy střelby stoper Ramos. Francouzský útočník Benzema ve druhém poločase dvěma zásahy pojistil vítězství a vylepšil svou bilanci v tomto ročníku španělské ligy na 11 branek.