Poborský slavil 45. narozeniny, gratulovali mu i fanoušci osobně

Karel Poborský přijímá gratulace. Podívejte se na fotogalerii...
Karel Poborský patří k legendám nejen českobudějovického, ale celého českého fotbalu. Klub se mu rozhodl k nedávným 45. narozeninám pogratulovat.
Před samotným výkopem tak Poborský převzal dárkový koš...
...a taktéž dres Dynama podepsaný od fanoušků.
Poborský odehrál za České Budějovice více než devadesát utkání a vstřelil osmnáct branek. Ukončil zde taktéž svoji hráčskou kariéru.
Foto: Peter Doubek
Sport Sport
20. 4. 2017 19:44
Podívejte se na fotogalerie z dohrávky třiadvacátého kola Fortuna národní ligy. Své 45. narozeniny oslavil před výkopem Karel Poborský...
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V domově důchodců v Unhošti hoří, hasiči evakuovali kolem 90 lidí

Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel.

Událost byla hlášena kolem 17:15. Oheň podle mluvčího zcela zachvátil prostory kadeřnictví, které jsou součástí areálu. "Místnost byla požárem zasažena v plném rozsahu," uvedl Gabriel. Po necelé půlhodině se hasičům podařilo dostat plameny pod kontrolu, kolem 18:45 budovu dohašovali.

Domov je v centru města, kvůli zásahu byla zastavena doprava. Po uhašení bude podle Gabriela možné klienty pustit zpátky. "Z požáru už nejdou zplodiny hoření a většina domova je normálně dál obyvatelná," dodal.

Další zprávy