reklama
 
 

Po Rosickém touží Olympiakos Pireus, potvrdil agent Paska

28. 12. 2014 14:00
O služby Tomáše Rosického, českého záložníka Arsenalu, projevuje zájem řecký klub Olympiakos Pireus.

Praha - Tři miliony eur. To je suma, kterou podle anglického tisku nabízí řecký klub Olympiakos Pireus za služby Tomáše Rosického. Kapitána české reprezentace, co se až na Štěpána, tedy 26. prosince, dočkal první nominace do základní sestavy Arsenalu v  této sezoně Premier League.

A proti Queens Park Rangers ho hned oslavil vítěznou brankou, Gunners zvítězili 2:1.

Spekulací se v Anglii rojí spousty, ale zájem řeckého velkoklubu je reálný. Deníku Aktuálně.cz to potvrdil Pavel Paska, šéf agentury ISM, která Rosického po celou jeho kariéru zastupuje.

"Můžu potvrdit, že Řekové mají opravdu velký zájem. Pokud by se ale něco dělo, tak až v novém roce. Zatím vůbec nedošlo k rozhodnutí, jestli se Tomášova situace v Arsenalu bude nějak řešit," říká Paska.

Ten už před několika týdny naznačil, že chtějí spolu s Rosickým počkat, jak se vyvine situace v prosinci a lednu. Situaci komplikovaly i Rosického menší zdravotní problémy, zmíněnou šanci dostal proti QPR.

V nominaci k nedělnímu utkání na hřišti West Hamu už se ale Rosický opět neobjevil. Další zápas Premier League hrají Gunners ve čtvrtek v Southamptonu.

Přestupní okno bude v Evropě otevřené v průběhu měsíce ledna.

autor: Luděk Mádl | 28. 12. 2014 14:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama