Neymar debakl kamarádů neviděl do konce, šel hrát poker

ČTK ČTK
10. 7. 2014 21:09
"Na tohle se nebudu dívat. Jdu hrát poker," citoval dnes španělský list Marca brazilskou hvězdu.
Na tohle se dívat nebudu, jdu hrát poker!
Na tohle se dívat nebudu, jdu hrát poker! | Foto: Reuters

Teresópolis - Ostudný debakl s Německem raději zraněný Neymar ani neviděl do konce. Zatímco se jeho brazilští spoluhráči modlili, aby úterní semifinále na domácím mistrovství světa už skončilo, Neymar měl možnost ještě v průběhu "utéct".

Očekávaný fotbalový zápas sledoval doma s rodinou v Guarujánu, ale za stavu 0:7 prý nevydržel a radši šel hrát poker.

"Na tohle se nebudu dívat. Jdu hrát poker"

Neymar nemohl do semifinále nastoupit kvůli zlomenému obratli. Uvelebil se u televize a chtěl si ho vychutnat. Jenže když Němci jeho kamarádům stříleli jeden gól za druhým, rezignoval. Čestný úspěch Oscara v nastavení už údajně neviděl. "Na tohle se nebudu dívat. Jdu hrát poker," citoval dnes španělský list Marca brazilskou hvězdu.

Podle stejného zdroje dvaadvacetiletý útočník před výkopem uronil slzu, když viděl spoluhráče Davida Luzie a Julia Césara, jak při zpívání hymny drží jeho dres. Po zápase už plakala jen Neymarova matka Nadine. Ta však hanbou.

Neymar by měl přijet za týmem do Teresópolisu, byť má kvůli zranění zad nařízený klid, a povzbudit ostatní před zápasem o bronz. O něj budou Brazilci hrát s Nizozemskem v sobotu v Brasílii.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Netolický skončil podle Hamáčka v dozorčí radě České pošty kvůli ztrátě důvěry

Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) skončil v dozorčí radě České pošty kvůli ztrátě důvěry, řekl ve čtvrtek Blesku vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Z jeho vyjádření vyplývá, že někdejší místopředseda strany Netolický nebude pokračovat ani jako odborný mluvčí ČSSD pro oblast místního rozvoje. Podle Hamáčka by se měl soustředit na Pardubický kraj a vedení najde někoho, ke komu má důvěru.

Netolický minulý týden serveru Seznam Zprávy řekl, že před ním Hamáček 15. dubna hovořil o plánu přivézt milion dávek očkovací látky proti covidu-19 Sputnik V. Nemohl však potvrdit plán výměny Sputniku V za informace o ruském zapojení do explozí ve Vrběticích na Zlínsku, o kterém se podle serveru Seznam Zprávy hovořilo na jedné z Hamáčkových schůzek ve stejný den. Hamáček tuto výměnu odmítá a plánuje se bránit soudně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy