Necidovi dluží Slavia skoro milion. Pastoorovi víc. A další?

Řebíčkova Slavia kvůli insolvenčnímu řízení odhalila účetnictví. Víme proto, kolik dluží hráčům a trenérům, a také to, kolik ve Slavii brali
Kvůli zahájenému insolvenčnímu řízení musela Slavia nechat nahlédnout soud a následně pak díky volně dostupnému insolvenčnímu rejstříku i celou veřejnost do svého účetnictví. Z něj se mimo jiné dozvídáme spoustu informací o nesplacených závazcích Slavie vůči jednotlivým hráčům či trenérům.
Tak třeba vůči Tomáši Necidovi, který před rokem ve Slavii hostoval, přiznává Slavia závazek 981 431 korun, rozepsaný po dohodě s fotbalistou do splátkového kalendáře. Ze zveřejněných tabulek vyplývá, že Necid bral ve Slavii 90 000 korun měsíčně. V tureckém Bursasporu už si dnes Necid vydělá rozhodně víc.
Na jaře 2014 ho ve Slavii vedl Alex Pastoor. Vůči nizozemskému kouči, který v Edenu nepůsobil ani půl roku, přiznává Slavia svůj zatím nesplacený závazek ve výši 1 113 754 korun.
Jedním z Pastoorových asistentů byl tehdy Vladimír Šmicer. Slavia mu za to dodnes dluží 145 000 korun.
Foto: ČTK
Luděk Mádl Luděk Mádl
17. 7. 2015 15:30
Řebíčkova Slavia kvůli insolvenčnímu řízení odhalila účetnictví. Víme proto, kolik dluží hráčům a trenérům, a také to, kolik ve Slavii brali.
 

Právě se děje

Další zprávy