Navrátilec Černý dostal tři góly, Slavia podlehla Fürthu

30. 6. 2013 18:51
Fotbalisté Slavie prohráli v posledním zápase rakouského soutředění s německým Fürthem 0:3.
Radek Černý po dlouhých letech hrál opět za Slavii
Radek Černý po dlouhých letech hrál opět za Slavii | Foto: CPA - Eduard Erben

Praha - Fotbalisté Slavie prohráli v posledním zápase rakouského soustředění s německým Fürthem 0:3.

V týmu ´sešívaných´ se poprvé po více než osmi letech představil brankář Radek Černý, jenž se vrátil z působení v Anglii. O jeho případném angažování rozhodnou Pražané během následujících dní.

Pro devětatřicetiletého gólmana to však nebyl nejpříjemnější návrat. Poprvé jej ve 27. minutě překonal z penalty Djurdjič. Další dvě branky exbundesligového celku vstřelili po přestávce Fall a Weilandt.

Přípravné fotbalové utkání v Rakousku:

Slavia Praha - Greuther Fürth 0:3 (0:1)
Branky: 27. Djurdjič z pen., 59. Fall, 62. Weilandt.

Sestava Slavie: I. poločas: Černý - Dostál, Kolařík, Nitrianský (12. Čepelák), Čonka - Gecov - Bazal, Vondráček, Zmrhal, Juhar - Škoda. II. poločas: Černý - Dostál, Kolařík, Čepelák, Tusjak - Gecov (61. Šimeček) - Mičola, Koreš, Hrubý, Hurka - Fenin. Trenér: Petrouš.