Všechno bylo jinak, Němci se líbali a Švédové smutnili. Obhájce titulu byl jen poločas od vyřazení

Němečtí fanoušci se líbají po vyhraném nervydrásajícím zápase se Švédy, který mohl definitivně ukončit naděje obhájců titulu.
Obhájci titulu vybojovali triumf 2:1 v páté minutě nastavení gólem Toniho Kroose.
Němci, kteří na úvod polehli Mexiku, se Švédskem prohrávali po brance Oliho Toivonena, což je v tu chvíli vyřazovalo.
Do druhé půle ale vlétli a rychle srovnal Marco Reus.
Posledních osm minut museli úřadující šampioni dohrávat bez vyloučeného stopera Jeromeho Boatenga, přesto i v oslabení dokázali rozhodnout, poté co z nakrátko rozehraného přímého kopu zamířil přesně Kroos.
Reuters Sport Reuters, Sport
23. 6. 2018 23:26
Prohlédněte si fotografie ze sobotních zápasů na fotbalovém světovém šampionátu.