Velká finále Ligy mistrů: Bayern ztratil titul v závěru, Češi byli u otočky v Turecku

Velká finále Ligy mistrů: Bayern ztratil titul v závěru, Češi byli u otočky v Turecku
Fanoušci tehdy viděli další zázračný obrat, tentokrát v podání katalánského celku.
Gólman Barcy Andoni Zubizarreta měl být proč skleslý. Stal se aktérem jednoho z nejjasnějších finále v historii, bohužel pro něj stál v té špatné brance.
Zápas narušil výtržník Mark Roberts, který nahý a jen s čepicí na hlavě vběhl na hřiště.
...či Dejan Savičevič (vlevo).
Foto: Reuters
Dan Poláček Radek Vičík Dan Poláček, Radek Vičík
21. 8. 2020 16:14
Podívejte se na snímky z památných finálových zápasů nejvyšší evropské klubové fotbalové soutěže. Ať už to byl Pohár mistrů evropských zemí, nebo na něj navazující Liga mistrů, boj o cennou trofej byl vždycky plný emocí a zvratů.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy