Krásné fotbalistky Sparty si v kalendáři mění dresy s fanoušky

Krásné fotbalistky Sparty si v kalendáři mění dresy s fanoušky
Snímky SF zachycují atmosféru při vytváření kalendáře, který vyšel v nákladu několik set výtisků a stojí 149 korun. Distribuje ho SF mezi příznivce ´svého´ ženského týmu. Kalendář není k dostání ve fanshopu Sparty. Pozoruhodná je objednací e-mailová adresa: lucifer.pekelny@spartaforever.cz
Kalendář vyšperkoval špílmachr Slavoje Houslice, Jarda Kužel z Okresního přeboru - jinak aktivní fotbalista a herec David Novotný. S uznáním sledoval, jak sparťanky dělají slalomy s míčem u nohy mezi opravdovými kužely.
Kalendář se vymyká klasice, nezobrazuje totiž běžný rok, ale fotbalový ročník 2011/12. Začíná zářím, končí srpnem. Scénáristé vymysleli pro své ´idolky´ také  přesezónní vážení. O kolik děvčata přes letní prázdniny přibrala, zjišťovali fanoušci na ´čidlech´ svých náručí. "Focení bylo pohodové a celé odpoledne jsme si užily. Je to navíc jedna cesta, jak dostat ženský fotbal a náš tým blíž k fanouškům," svěřila se sparťanská fotbalistka Adéla ´Pivčo´ Pivoňsková.
V  ´chrámu´ na Letné vznikaly i fotografie, jež se v kalendáři neobjeví. SF je nasadí k propagaci domácích utkání sparťanek. Snímky představují hráčky s tím, co je na světě baví. Péče o psíka je ušlechtilý koniček.
Foto: Sparta Forever
Miloslav Lubas
22. 9. 2011 11:13

Decentně ´lechtivý kalendář´ nafotily se svými skalními fanoušky fotbalové reprezentantky Sparty Praha. Při výměně dresů si nechaly podprsenky. "Nevíme o tom, že by u nás nějaké jiné družstvo ženského fotbalu udělal s fanoušky něco podobného," řekl Aktuálně,cz Tomáš, redaktor webu Sparta Forever (SF).

 

Právě se děje

Další zprávy