Jedenáct křížů a výhružky. Fanoušci Slovanu stupňují zlobu

ČTK ČTK
7. 10. 2014 19:13
Příznivci Slovanu Bratislava "vyzdobili" tréninkové hřiště jedenácti bílými kříži, velkým hrncem s prasečími prackami a transparentem "Na každou svini se vaří voda".
Slovan Bratislava si musí s výsledkovou krizí i zlobou fanoušků poradit už bez odvolaného trenéra Františka Straky
Slovan Bratislava si musí s výsledkovou krizí i zlobou fanoušků poradit už bez odvolaného trenéra Františka Straky | Foto: CPA Eduard Erben

Bratislava - Fanatičtí fanoušci Slovanu Bratislava stupňují svůj hněv vůči fotbalistům slovenského mistra, kteří se topí ve výsledkové krizi. V noci na pondělí ultras "vyzdobili" jejich tréninkové hřiště jedenácti bílými kříži, velkým hrncem s prasečími prackami a transparentem "Na každou svini se vaří voda".

Slovan čeká na výhru sedm soutěžních zápasů, na což už doplatil odvoláním český trenér František Straka. Po nedělním debaklu v Trenčíně 0:4 si chtěli někteří fanoušci počkat na hráče a vedení klubu na Pasienky muselo povolat policejní hlídky.

Ultras nyní hlavně požadují odchod generálního ředitele Petra Kašpara a také kanonýra týmu Juraje Halenára. Ten totiž po prohraném zápas EL v Bernu ukázal fanouškům obscénní gesta.

Během nynější reprezentační přestávky bude Slovan hledat nového kouče, který mužstvo připraví i na dvojzápas Evropské ligy proti pražské Spartě.

 

Právě se děje

Další zprávy