reklama
 
 

Hříšník z ´21´ Vácha by mohl odejít do Evianu

7. 7. 2011 15:30
Vácha se nechal vyloučit v zápase o postup na OH

Gaillard - Nováček nejvyšší francouzské  fotbalové ligy Evian Thonon Gaillard pozval libereckého fotbalistu Lukáše Váchu k návštěvě klubu. Potvrdil to jeho manažer Zdeněk Nehoda.

"Zástupci klubu pozorovali Lukáše dlouhodobě a nyní by se s ním rádi osobně setkali. Lukáš zítra odletí do Francie, kde by měl absolvovat trénink s týmem a předběžnou lékařskou prohlídku," přibližuje další Váchovy kroky Zdeněk Nehoda.

"Zároveň by o víkendu měly proběhnout jednání o formě transferu, přestupové částce mezi kluby a samotné smlouvě pro hráče," dodal Nehoda k budoucnosti hráče, který se nechal vyloučit v přímém souboji o olympijské hry na ME do 21 let proti Bělorusku (0:1). 

Čtěte také:
Zlomený Vácha: Udělal jsem strašnou hovadinu
Dovalil: Bronz je málo. Červená Váchy je neomluvitelná
Olympijský sen je pryč. Lvíčata podlehla i Bělorusku

"Lukáš je jedním z našich hráčů, o které je veliký zájem. Ten ještě vzrostl po nedávném Mistrovství Evropy týmů do 21 let. To že odjíždí na testy, ale ještě neznamená, že jsme dohodnutí. Jsme si vědomi hráčových kvalit i jeho ceny. Podle toho bude klub jednat," řekl tiskový mluvčí Liberce Lukáš Váňa.

Dvaadvacetiletý fotbalista je odchovancem Slavie Praha, ve které příliš příležitostí v Gambrinus lize nedostal. Proto si své prvoligové starty, kterých prozatím nasbíral 75, připsal v dresu Jablonce, Baníku Ostrava a Liberce.

Právě do Slovanu vloni před sezónou přestoupil po ročním hostování.

autor: Sport | 7. 7. 2011 15:30

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama