Horník si notoval se Spartou, Kubíčka na hromadu nepustili

Podívejte se na fotogalerii z valné hromady Fotbalové asociace ČR
V sobotu se v pražském hotelu Clarion uskutečnila 16. řádná valná hromada FAČR, která byla nevolební.
Předseda Miroslav Pelta seznámil členy se stavem hospodaření za minulý rok a mluvil také o přerozdělování peněz z členských příspěvků.
Ze zprávy vyplynulo, že asociace měla za rok 2013 výnos 507 milionů korun, což je o 14 milionů více než o rok dříve a dokonce o 189 milionů více než v roce 2011.
Na valné hromadě pochopitelně nechyběla ani řada klubových bossů, funkcionářů a dalších postav tuzemského fotbalového zákulisí.
Foto: CPA Eduard Erben
Eduard Erben
7. 6. 2014 20:28
Prohlédněte si fotogalerii z valné hromady Fotbalové asociace ČR.

Více o 16. řádné valné hromadě FAČR čtěte ZDE.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy