FOTO Sparťanské legendy slavily titul. Nechyběl ani Straka

Podívejte se galerii ze sparťanské exhibice na oslavu titulu, na které nechyběl ani František Straka.
Na Letné se ve středu večer sešly legendy fotbalové Sparty, aby tu sehráli exhibiční utkání na oslavu 36. titulu.
Utkání předcházel ceremoniál, kdy malí caparti nastupovali na trávník s dresy, na kterých byly letopočty mistrovských zářezů.
Horst siegl tentokrát oblékl jen civil.
Oba týmy měli své speciální trenéry. Na jedné straně byl Dušan Uhrin Starší na druhé straně Jozef Chovanec.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport ČTK Sport, Eduard Erben, ČTK
4. 6. 2014 23:45
Fotbalová Sparta zakončila úspěšnou sezonu, ve které vyhrála ligu i pohár, čtrnáctibrankovou exhibicí.

Praha - Fotbalová Sparta zakončila úspěšnou sezonu, ve které vyhrála ligu i pohár, čtrnáctibrankovou exhibicí. Utkání rudého a bílého týmu současných, bývalých a možná i budoucích hvězd na Letné skončilo remízou 7:7. Po dvou gólech dali Vratislav Lokvenc, Marek Trval, Ivan Hašek a sedmnáctiletý Matěj Pulkrab.

Utkání předcházel slavnostní ceremoniál, při kterém bylo představeno všech 36 mistrovských titulů, které klub během 120 let existence získal. Pak už se začalo hrát a na trávníku se potkalo několik sparťanských generací.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Třináctku zadržených kvůli loňské smrti 39 Vietnamců, jejichž těla se našla v kontejneru u Londýna, obvinili

Třináct osob, které byly ve Francii zadrženy v souvislosti s loňskou smrtí 39 vietnamských migrantů, jejichž těla byla nalezena v Británii, bylo obviněno z organizovaného pašování lidí, napomáhání při vstupu na území a ze zločinného spolčení. Šest z nich bylo obviněno z neúmyslného zabití. Dvanáct ze zadržených je ve vazbě, poslední se nachází pod soudním dohledem. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na soudní zdroj. Těla migrantů se našla loni v říjnu v chladírenském kontejneru nedaleko Londýna.

Obvinění jsou převážně Vietnamci a Francouzi. Zadrženi byli v úterý na různých místech v okolí Paříže. Ve stejnou dobu zatkla policie v Belgii v souvislosti se smrtí vietnamských migrantů dalších 13 lidí. Mezinárodní operaci koordinovala agentura EU pro justiční spolupráci Eurojust a policejní agentura Europol.

Loni 23. října byla v chladírenském kontejneru v průmyslové zóně na východ od Londýna objevena těla 31 mužů a osmi žen, dvěma z obětí bylo pouhých 15 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy