FOTO Hattrick Ronalda, vyrovnaný rekord i bitka fanoušků

Cristiano Ronaldo opět potvrdil, proč je tak ceněným hráčem. Ze stavu 1:2 otočil hattrickem zápas v Belfastu. Podívejte se, jak se mu dařilo i jak se rvali maďarští rowdies v Rumunsku.
... přitom v té době hráli Portugalci bez vyloučeného Postigy.
V závěrečné půlhodině se však utkání zlomilo. Domácí inkasovali dvě červené karty a další tři branky a nakonec odešli bez bodu.
Johann Gudmundsson korunoval v poslední minutě snahu Islanďanů o vyrovnání. Ti se ve Švýcarsku nevzdali ani za stavu 1:3 a domů si odvážejí cenný bod za remízu 4:4.
Nizozemský kouč Louis van Gaal se v Talinu nestačil divit. Estonci drželi vedení až do čtvrté minuty nastaveného času, kdy remízu 2:2 zachránil kanonýr van Persie. A to ještě z penalty.
Reuters Sport Reuters, Sport
Aktualizováno 6. 9. 2013 23:58
Podívejte se na nejzajímavější události pátečního kvalifikačního večera včetně bitky maďarských fanoušků s rumunskou policií hned po příjezdu na zápase fotbalové kvalifikace MS v Bukurešti.

Bukurešť - Podívejte se na nejzajímavější události pátečního kvalifikačního večera včetně bitky maďarských fanoušků s rumunskou policií hned po příjezdu na zápase fotbalové kvalifikace MS v Bukurešti. Největší hvězdou byl Cristiano Ronaldo, který hattrickem zajistil vítězství Portugalska 4:2 v Severním Irsku.