FOTO Sigma Olomouc nestačila v přípravě na Nitru

FOTO Sigma Olomouc nestačila v přípravě na Nitru
V úterý se konalo v Slatinicích blízko Olomouce přátelské utkání mezi Sigmou Olomouc a slovenskou Nitrou. Na fotografii se snaží hráče slovenského týmu přehlavičkovat Jan Schulmeister (vlevo).
V každém z poločasu nastoupila v olomouckém dresu jiná sestava. Inkasovala pouze ta druhá. Zde se snaží Jan Schulmeister (vlevo) prostřelit Mariána Kolmokova.
Jediným střelcem utkání se stal v 87. minutě nitranský záložník Ľuboš Kolár. Na fotce se přes Filipa Bakuleho (vlevo) snaží nahrát olomoucký Václav Tomeček.
Zde si ač obtěžován zpracovává míč Marek Heinz.
Foto: Lukáš Drštička
Sport Lukáš Drštička, Sport
4. 7. 2012 23:30
Podívejte se na fotogalerii z přátelského utkání mezi Sigmou Olomouc a Nitrou, které se odehrálo ve Slatinicích na Olomoucku.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 54 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

Na pole mezi obcemi Olšany u Prostějova a Lutín se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. "Třiapadesátiletý pilot cizí státní příslušnosti pád stroje startujícího v zahraničí nepřežil," uvedl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek s tím, že pilot v letadle cestoval sám. Příčiny a okolnosti budou vyšetřovat prostějovští kriminalisté ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. V Olomouckém kraji jde za poslední týden o druhou nehodu ultralehkého letadla. Minulý čtvrtek ultralight havaroval na Šumpersku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy