FOTO Inter těsně přemohl Partizan, Leverkusen zářil ve Vídni

Ve čtvrtek večer se rozjela další sada utkání ve skupinách Evropské ligy. Jedním z utkání bylo i to ve skupině I mezi Spartou Praha a Kirjatem Šmonou. Sparta předvedla rychlý nástup a už po deseti minutách vedla 2:0 po gólech Ladislava Krejčího a Václava Kadlece.
V prvním poločase přidal gól ještě Ondřej Švejdík a Šmoně nepomohl ani gól v 76. minutě z kopačky Abihaziry. Utkání skončilo 3:1 pro Spartu.
V napínavém utkání na domácím hřišti hostil Genk portugalský Sporting Lisabon. Domácí sice prohrávali po gólu Schaarse v osmé minutě, ale Benjamin De Ceulaer (na snímku) vyrovnal ve 25. minutě.
Vítězný gól vstřelil v 88. minutě domácí Elyaniv Barda. Chenk vyhrál 2:0.