FOTO Dvě penalty a hlavička. Tak Ronaldo nastřílel hattrick

6. kolo španělské Primera División v neděli sehrály mimo jiné týmy Realu Madrid a La Coruni.
La Coruňa však část utkání vypadala nebezpečně a po šestnácti minutách dokonce vedla 1:0. Sedm minut poté však Ronaldo poslal míč z penalty k levé tyči a bylo srovnáno.
Do vedení dostal Real Ángel di Maria, jenž ve 39. minutě hlavičkoval přesně za Aranzubiova záda.
Poté se opět dostal ke slovu Ronaldo. Portugalský fantóm, totiž hlavou zařídil gól do šatny, a tak trenér Mourinho mohl být v přestávce klidný.
Reuters Sport Reuters, Sport
30. 9. 2012 23:53
Podívejte se na fotografie z utkání španělské La Ligy, ve kterém vstřelil Cristiano Ronaldo hattrick do brány La Coruni.