FOTO Fergusonovy hvězdy: Beckham, Ronaldo i Cantona

Sir Alex Ferguson proslul výbornou práci s mladými hráči a čichem na mladé hvězdy. V 18 letech tak do Manchesteru přivedl Cristinaa Ronalda, nynější megahvězdu Realu Madrid.
Sir Alex Ferguson proslul výbornou práci s mladými hráči a čichem na mladé hvězdy. V 18 letech tak do Manchesteru přivedl Cristinaa Ronalda, nynější megahvězdu Realu Madrid.
Cristiano Ronaldo přišel do Manchesteru United z v srpnu 2003 ze Sportingu Lisabon,...
...do léta 2009 odehrál v dresu Reds 244 zápasů,...
...v nichž dal úctyhodných 118 gólů.
Foto: ČTK
Sport Reuters Sport, Reuters
8. 5. 2013 20:34
Sir Alex Ferguson skončí po neuvěřitelných 27 letech na lavičce Manchesteru United. Podívejte se, které fotbalové hvězdy prošly za tu dobu jeho rukama.

Manchester - Sir Alex Ferguson po neuvěřitelných 27 letech skončí na lavičce Manchesteru United. Podívejte se, které fotbalové hvězdy prošly za tu dobu jeho rukama.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy