FOTO 20 přestupových želízek evropského fotbalu

Mario Balotelli je jedním z nejžhavějších kadidátů na změnu dresu.
David Villa (31 let, útočník) - FC Barcelona
Zlomenou nohu si španělský reprezentant vyléčil dobře, ale je nespokojený s malým prostorem v aktuální sestavě Barcy. Na hostování by ho mohly získat Arsenal nebo AC Milán.
Wesley Sneijder (28 let, záložník) - Inter Milán
Inter se snaží zbavit svého nejdražšího hráče, protože Sneijder odmítl snížení platu a přišel tak o místo v áčku. V první řadě na něj stojí turecký pár Fenerbahce a Galatasaray, ale situaci monitoruje také ruská Machačkala.
Fernando Llorente (27 let, útočník) - Athletic Bilbao 
Španělský střelec je v Bilbau na vedlejší kleji, protože odmítl prodloužit kontrakt. V lednu má Athletic poslední šanci za něj něco dostat. Půl roku před vypršením kontraktu mohou španělskou pokladnu zásobit eury Juventus nebo Arsenal.
Robinho (28 let, útočník) - AC Milán
Poté, co kouč Massimiliano Allegri přiznal, že bývalý forvard City touží po návratu do rodné Brazílie, je jeho přestup už jen otázkou času. Velký zájem má Robinhův bývalý zaměstnavatel Santos.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
29. 12. 2012 12:12
Od Nového roku se otevírá fotbalové přestupové okno. Které hvězdy mohou změnit dresy evropských velkolklubů?

Praha - Od Nového roku se otevírá fotbalové přestupové okno. Které hvězdy mohou změnit dresy evropských velkolklubů?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Praha zakáže podomní prodej elektrické energie a plynu

Praha zakáže podomní prodej elektrické energie a plynu. Návrh příslušného nařízení dnes schválili městští radní, nyní zamíří ve zkrácené lhůtě 15 dní do připomínkového řízení. Poté o něm budou znovu hlasovat rada. Důvodem je situace na energetickém trhu po ukončení činnosti skupiny Bohemia Energy a dalších dodavatelů. Obce mohou tuto formu prodeje přímo zakázat od ledna, umožnila to novela energetického zákona.

Bývalí zákazníci Bohemia Energy a dalších menších dodavatelů podle magistrátu řeší, jak co nejrychleji uzavřít nové smlouvy a alespoň částečně snížit náklady na energie. "Této těžké situace již začala využívat řada subjektů, včetně těch, kteří jsou nazýváni jako 'energošmejdi', kteří formou podomního prodeje nabízejí dodavatele a tlačí občany - zejména ohrožené skupiny jako jsou senioři, matky samoživitelky a další, do uzavírání značně nevýhodných smluv," stojí ve schváleném dokumentu.

V Praze několik let platí zákaz podomního prodeje stanovený tržním řádem města. Ten je však založen na živnostenském zákoně a na prodejce spadající pod zákon energetický podle magistrátu není aplikovatelný. 

Zdroj: ČTK
před 4 minutami

Assange uspěl u vrchního soudu a může se odvolat k britskému nejvyššímu soudu

Zakladatel WikiLeaks Julian Assange uspěl u vrchního soudu v Londýně a může se odvolat k britskému nejvyššímu soudu. Assange bojuje proti vydání do USA.

Zdroj: ČTK
Další zprávy