Fotbalová Slavia podepsala smlouvu s dalším Veselým

ČTK ČTK
3. 4. 2015 13:24
Ve fotbalové Slavii bude působit už pátý příslušník slavné fotbalové rodiny Veselých.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Dalibor Sosna

Praha - Ve fotbalové Slavii bude působit už pátý příslušník slavné fotbalové rodiny Veselých. Profesionální smlouvu v Edenu podepsal sedmnáctiletý odchovanec klubu Lukáš Veselý, vnuk legendárního Františka Veselého staršího, mistra Evropy z roku 1976.

Ve Slavii působil i František Veselý nejstarší, Lukášův otec František Veselý mladší a také Lukášův bratr Daniel. Nyní se zkusí v červenobílém dresu prosadit i ten nejmladší z rodiny.

"Lukáš je nadstandardně technicky vybavený hráč. Má skvělý první dotek a kopací techniku. Věřím, ze pokud na sobě bude tvrdě pracovat, dotáhne to do slávistického A týmu," řekl sportovní ředitel Karol Kisel pro klubový web.

Veselému se splnil sen. "Jsem hrozně šťastný, že mi Slavia nabídla smlouvu. Byl to můj první velký cíl, další je probojovat se do kabiny áčka a okusit první ligové utkání," uvedl útočník slávistického dorostu. "Odmalička tvrdě makám a dřu, takže myslím, že jsem si to zasloužil. Teď to ale budu muset ještě potvrdit, takže budu muset zabrat ještě víc. Pracovat dál a uvidí se, kam se posunu v budoucnu. Doufám, že neudělám své rodině ostudu a budu dělat maximum pro to, abych zde uspěl," řekl Veselý.

 

Právě se děje

Další zprávy