Na tyhle vyvolené ukázal Jarolím. Nový kouč překvapil, nominoval nováčky i navrátilce

Karel Jarolím si v Mladé Boleslavi odbude první zápas v pozici reprezentačního trenéra. Podívejte se, které hráče šedesátiletý kouč povolal.
Po Petru Čechovi by post reprezentační brankářské jedničky měl převzít Tomáš Vaclík z Basileje. Sedmadvacetiletý brankář chytá v seniorském národním týmu už od roku 2012, ale přes Petra Čecha se mezi tři tyče dostal pouze šestkrát.
Na své další šance v brance reprezentace bude čekat také Tomáš Koubek. Třiadvacetiletý gólman Sparty už si za seniorský národní tým dvakrát zachytal. Přidá pod Karlem Jarolímem další starty?
Trochu překvapivá je nominace Jaroslava Drobného, který před sezonou přestoupil z Hamburku do Brém. Šestatřicetiletý gólman odchytal za národní tým pouze sedm utkání.
Theodor Gebre Selassie je ve svých devětadvaceti letech jedním z nejzkušenějších obránců, které má Jarolím momentálně k dispozici. Do reprezentace se Gebre Selassie dostal v roce 2011 a povedené Euro v Polsku mu vyneslo kontrakt v německých Brémách, kde stabilně nastupuje. V seniorské reprezentaci nastřádal rodák z Třebíče už 34 zápasů.
Foto: ČTK
Sport Sport
26. 8. 2016 7:18
Podívejte se, koho povolal na své první zápasy v reprezentaci nový trenér Karel Jarolím.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy