Přetlak v záloze, hvězdný útočník i kvalitní stopeři. Nominoval Lavička na Euro tým bez slabiny?

Česká fotbalová reprezentace do jednadvaceti let během přípravného zápasu proti Slovensku.
LUDĚK VEJMOLA: Brankář Mladé Boleslavi se prosadil do základní sestavy středočeského klubu v průběhu letošního jara. Od 22. kola proti Jablonci už v brance vydržel až do konce sezony. Na Euru bude nejspíše jedničkou Vejmola nebo Lukáš Zima.
LUKÁŠ ZIMA: Ze Slavie přestupoval do Janova už v létě roku 2011. V Serii A si však Zima ještě nezachytal a na Apeninském poloostrově putoval po hostováních v nižších soutěžích. Letos kryl v Janově záda Mattiovi Perinovi nebo Eugeniovi Lamannovi.
PATRIK MACEJ: Trojici českých brankářů pro Euro doplňuje odchovanec Baníku Ostrava. Macej v letošní sezoně působil jako jednička ve slovenských Michalovcích. Premiéru v jednadvacítce si prožil na jaře v přípravě proti Slovensku.
MILAN HAVEL: Krajní obránce Bohemians Praha 1905 patřil po celou sezonu do základní sestavy vršovického klubu. Havlův Agent Pavel Zíka prozradil, že o mladého reprezentanta bude v létě zájem. Spekulovalo se o zájmu pražské Sparty, ale Zíka dodal, že o Havla bude zájem i ze zahraničí. Dvaadvacetiletý fotbalista letos vstřelil v lize dvě branky.
Foto: Dalibor Sosna
David Janeczek David Janeczek
6. 6. 2017 16:27
Podívejte se v přehledu na mladé fotbalisty, kteří budou od poloviny června reprezentovat Česko na mistrovství Evropy do jednadvaceti let v Polsku.
 

Právě se děje

Další zprávy