Fiasko s Litvou neodrazuje. O lístky na Skoty je zájem

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
25. 9. 2010 13:29
Na kvalifikační utkání bylo prodáno již 1800 vstupenek
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou.
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou. | Foto: Reuters

Praha - Ani nepovedený vstup do kvalifikace o Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině v podobě ostudné porážky s Litvou zřejmě neodradil české fanoušky od podpory národního fotbalového výběru.

Po lístcích na nadcházející klíčové utkání se Skotskem v Edenu je totiž velká poptávka, což dosvědčují i data ČMFS, který poprvé ve své historii rozjel prodej vstupenek na reprezentační utkání prostřednictvím internetu v součinnosti s terminály Sazky.

Hned první den internetového prodeje si příznivci Bílkova výběru prostřednictvím webového portálu zarezervovali na 1800 lístků do Synot Tip arény, kde se 8. října zápas uskuteční.

Čtěte také:

Legendární Matthäus novým koučem reprezentace Bulharska
Bílek: O rezignaci jsem ani na chvíli neuvažoval
Rosický: Pokud neporazíme v říjnu Skotsko, končíme
Blamáž na úvod kvalifikace. Češi prohráli doma s Litvou

"Fanoušci oceňují přehlednost, jednoduchost a modernost tohoto systému. Na webové stránce www.sazkaticket.cz si najdou přesně sektor na stadiónu, kde chtějí sedět, a z volných sedaček si vyberou ty svoje. Pak mají čas do půlnoci následujícího dne, aby svou rezervaci uplatnili na kterémkoliv ze šesti a půl tisíce terminálů Sazky," sdělil Petr Svěcený, ředitel PR oddělení ČMFS.

 

Právě se děje

před 44 minutami

Platit kartou bude možné ve všech vlacích ČD s průvodčím, píše deník

S novým jízdním řádem od 15. prosince budou mít cestující možnost platit kartou ve všech vlacích Českých drah, kde je průvodčí. Dopravce své zaměstnance vybaví více než 1600 mobilními terminály, zároveň totiž ubudou desítky stanic, kde je možné si jízdenku koupit. Napsaly to dnešní Lidové noviny. V pendolinech je platba kartou možná od srpna 2017, služba se postupně rozšiřovala do dalších vlaků. Dráhy na ní spolupracují s ČSOB.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Výbuch ve výrobně zábavní pyrotechniky na Sicílii zabil pět lidí

Pět lidí zemřelo a další dvě osoby utrpěly zranění při explozi v podniku vyrábějícím zábavní pyrotechniku na italské Sicílii. Neštěstí se stalo ve středu odpoledne ve městě Barcellona Pozzo di Gotto v provincii Messina. Informovala o tom agentura ANSA.

Obětí dvou explozí, po nichž následoval požár a jejichž příčina zatím není jasná, se stali čtyři zaměstnanci malé firmy. Při neštěstí zemřela i jednasedmdesátiletá manželka majitele podniku, který vyrábí zábavní pyrotechniku a organizuje i představení s ohňostroji. Sedmatřicetiletý syn majitele firmy byl při neštěstí vážně zraněn a záchranáři ho převezli do nemocnice v Palermu.

Zdroj: ČTK
před 47 minutami

V centru Prahy shořel autobus, nikdo nebyl zraněn

V ulici Na Poříčí shořel ve středu před půlnocí autobus soukromého dopravce, při požáru nebyl nikdo zraněn. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Kvůli požáru autobusu byl v místě krátce omezen provoz tramvají v obou směrech.

Požár vypukl po půl jedenácté večer, v autobuse nebyli cestující. Plameny zcela zničily autobus a kouř poškodil fasádu vedlejšího domu. Hasiči oheň uhasili zhruba za deset minut, poté ještě místo zkontrolovali termokamerou.

Zdroj: ČTK
před 53 minutami

Zaměstnankyně amerického rezortu obrany během slyšení zpochybnila republikánský argument na Trumpovu obhajobu

"Co se děje s americkou vojenskou pomocí Ukrajině?" ptali se podle Laury Cooperové, která na americkém ministerstvu obrany řídí odbor Ukrajiny a Ruska, ukrajinští diplomaté 25. července. Bylo to ve stejný den, kdy americký prezident Donald Trump telefonoval se svým protějškem v Kyjevě, Volodymyrem Zelenským. 

Trumpovi republikánští spojenci dříve tvrdili, že prezident na Ukrajince nemohl tlačit tím, že by jim přislíbil obnovení dodávek pomoci výměnou za zkompromitování svého konkurenta, demokrata Joea Bidena a jeho syna, protože o pozastavení dodávek tehdy jeho partneři vůbec nevěděli. 

Výpověď Cooperové tento argument republikánů na Trumpovu obhajobu oslabuje. Cooperová vypovídala ve středu při veřejném slyšení před výborem pro tajné služby. Série výpovědí pokračuje dnes, poslanci si předvolali Trumpovu poradkyni Fionu Hillovou, která měla na starosti evropské a ruské záležitosti, a politického radu velvyslanectví USA v Kyjevě Davida Holmese.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Velkoobchody můžou mít ode dneška o svátcích otevřeno, týká se to zejména řetězce Makro

Prodejnám to umožňuje novela zákona o prodejní době, která dnes nabývá účinnosti. První příležitost k využití výjimky budou mít velkoobchodníci letos o Vánocích. Týká se to zejména velkoobchodního řetězce Makro.

Zdroj: ČTK
Další zprávy