Fiasko s Litvou neodrazuje. O lístky na Skoty je zájem

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
25. 9. 2010 13:29
Na kvalifikační utkání bylo prodáno již 1800 vstupenek
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou.
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou. | Foto: Reuters

Praha - Ani nepovedený vstup do kvalifikace o Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině v podobě ostudné porážky s Litvou zřejmě neodradil české fanoušky od podpory národního fotbalového výběru.

Po lístcích na nadcházející klíčové utkání se Skotskem v Edenu je totiž velká poptávka, což dosvědčují i data ČMFS, který poprvé ve své historii rozjel prodej vstupenek na reprezentační utkání prostřednictvím internetu v součinnosti s terminály Sazky.

Hned první den internetového prodeje si příznivci Bílkova výběru prostřednictvím webového portálu zarezervovali na 1800 lístků do Synot Tip arény, kde se 8. října zápas uskuteční.

Čtěte také:

Legendární Matthäus novým koučem reprezentace Bulharska
Bílek: O rezignaci jsem ani na chvíli neuvažoval
Rosický: Pokud neporazíme v říjnu Skotsko, končíme
Blamáž na úvod kvalifikace. Češi prohráli doma s Litvou

"Fanoušci oceňují přehlednost, jednoduchost a modernost tohoto systému. Na webové stránce www.sazkaticket.cz si najdou přesně sektor na stadiónu, kde chtějí sedět, a z volných sedaček si vyberou ty svoje. Pak mají čas do půlnoci následujícího dne, aby svou rezervaci uplatnili na kterémkoliv ze šesti a půl tisíce terminálů Sazky," sdělil Petr Svěcený, ředitel PR oddělení ČMFS.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy