Fiasko s Litvou neodrazuje. O lístky na Skoty je zájem

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
25. 9. 2010 13:29
Na kvalifikační utkání bylo prodáno již 1800 vstupenek
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou.
Fanoušky zřejmě neodradila ani blamáž s Litvou. | Foto: Reuters

Praha - Ani nepovedený vstup do kvalifikace o Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině v podobě ostudné porážky s Litvou zřejmě neodradil české fanoušky od podpory národního fotbalového výběru.

Po lístcích na nadcházející klíčové utkání se Skotskem v Edenu je totiž velká poptávka, což dosvědčují i data ČMFS, který poprvé ve své historii rozjel prodej vstupenek na reprezentační utkání prostřednictvím internetu v součinnosti s terminály Sazky.

Hned první den internetového prodeje si příznivci Bílkova výběru prostřednictvím webového portálu zarezervovali na 1800 lístků do Synot Tip arény, kde se 8. října zápas uskuteční.

Čtěte také:

Legendární Matthäus novým koučem reprezentace Bulharska
Bílek: O rezignaci jsem ani na chvíli neuvažoval
Rosický: Pokud neporazíme v říjnu Skotsko, končíme
Blamáž na úvod kvalifikace. Češi prohráli doma s Litvou

"Fanoušci oceňují přehlednost, jednoduchost a modernost tohoto systému. Na webové stránce www.sazkaticket.cz si najdou přesně sektor na stadiónu, kde chtějí sedět, a z volných sedaček si vyberou ty svoje. Pak mají čas do půlnoci následujícího dne, aby svou rezervaci uplatnili na kterémkoliv ze šesti a půl tisíce terminálů Sazky," sdělil Petr Svěcený, ředitel PR oddělení ČMFS.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Kongu po nehodě autobusu s cisternou převážející benzín uhořelo 33 lidí

V provincii Kwango na západě Konga při střetu autobusu s cisternou převážející pohonné hmoty uhořelo 33 lidí. Cisterna směřovala po jednom z hlavních tahů do metropole Kinshasy, zjistila agentura AFP z policejních zdrojů. Pozůstatky obětí dopravní nehody v pondělí ráno pohřbili.

"V noci ze soboty na neděli uhořelo 33 lidí při velkém požáru způsobeném kolizí rozměrného vozidla přepravujícího pohonné hmoty a přeplněného autobusu," uvedlo vedení místní policie. "Mohli jsme vyzvednout jen lebky, zbytek těl se nepodařilo najít. S úctou jsme je pohřbili dnes ráno," uvedl další policejní zdroj.

Dopravní nehody s četnými oběti na životech jsou v Kongu poměrně časté, na vině je špatný technický stav mnoha vozidel i silnic nebo opilí řidiči, někdy též bez potřebných znalostí. V říjnu 2018 na trase mezi Kinshasou a Matadi taktéž havarovala cisterna, při nehodě tehdy zemřelo 53 lidí. Tragickou bilanci 230 obětí měla nehoda cisterny v roce 2010.

Zdroj: ČTK
Další zprávy