Druhé místo neberou. Everton hrál s Tottenhamem bez gólů

3. 11. 2013 16:37
Moussa Dembele a Ross Barkley v zápase Everton - Tottenham
Moussa Dembele a Ross Barkley v zápase Everton - Tottenham | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Tottenhamu a Evertonu odmítli možnost posunout se v tabulce Premier League na druhé místo, když ve vzájemném duelu 10. kola jen remizovali 0:0.

Svěřenci trenéra Andrého Villase-Boase tak potvrdili pověst skvěle bránícího ale špatně střílejícího mužstva a také fakt, že se jim v Goodison Parku nedaří. Nevyhráli zde už posedmé v řadě.

Tottenham je s 20 body čtvrtý, sedmý Everton má o bod méně.

Sérii tří zápasů bez výhry ukončil Cardiff, který díky gólu Caulkera ze 62. minuty porazil 1:0 Swansea.

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.