Druhá fotbalová liga: Slovácko prohrálo s HFK

janc
9. 9. 2007 19:29
Tři zápasy byly v neděli na programu druhé dotbalové ligy

Praha - Fotbalisté HFK Olomouc, kteří v loňské sezoně bojovali do posledních kol  o postup do první fotbalové ligy, si v nedělním zápase vyšlápli na Slovácko.

HFK zvítězilo po gólové přestřelce 3:2 a v tabulce druhé fotbalové ligy je na 7. místě. Všechny góly zápasu padly v druhé půli. Slovácko je po prohře čtvrté.

Hradec Králové na domácím hřišti porazil Duklu Praha. Vyrovnaná první půle přinesla bojovný fotbal, největší šanci měl Hradec v 18. minutě, kdy Bouškovu tečovanou střelu z trestného kopu vykopl z branky Daněk.

Po přestávce se Hradec dostal do vedení, křižná střela Vodehnala se odrazila od tyče a gólman hostů byl bezmocný. Severočeši zápas rozhodli v 72. minutě, útočník Munster využil chyby brankáře Rady a upravil na konečných 2:0. Hradec je v tabulce po nedělním vítězství třetí, Dukla třináctá.

Čáslavští fotbalisté rozstříleli Fulnek 4:1. Domácí si chtěli napravit pošramocenou reputaci ze zápasu s Příbramí. A bojovným výkonem se jim to podařilo. Čáslav po vysokém vítězství poskočila na páté místo v tabulce druhé ligy, ambiciozní Fulnek je až desátý.

Výsledky - 6. kolo:
Čáslav - Fulnek 4:1 (1:0), HFK Olomouc - Slovácko 3:2 (0:0), Hradec Králové - Dukla 2:0 (0:0).

1. Příbram 6 4 2 0 7:1 14
2. Opava 6 4 1 1 10:2 13
3. Hradec Králové 6 4 1 1 10:5 13
4. Slovácko 6 3 2 1 8:4 11
5. Čáslav 6 3 1 2 9:6 10
6. Vítkovice 6 3 1 2 9:9 10
7. HFK Olomouc 6 2 3 1 9:8 9
8. Bohemians 6 3 0 3 7:10 9