Drobný chyboval, Hertha v Dortmundu remizovala

Red Spo
7. 3. 2008 22:55
Borussia Dortmund - Hertha Berlín 1:1 (1:0)
Marko Pantelič z Herthy Berlín se raduje z vyrovnávacího gólu do sítě Borussie Dortmund. | Foto: Reuters

Dortmund - Fotbalisté Herthy Berlín si v předehrávce 23. kola německé Bundesligy odvezli bod za remízu 1:1 z Dortmundu.

Vedoucí gól Borussie vstřelil na konci prvního poločasu Sebastian Kehl, když jeho hlavičku trochu podcenil český brankář Herthy Jaroslav Drobný.

Z jednobrankového náskoku se ale domácí neradovali příliš dlouho. Už po pěti minutách druhé půle nezaváhal sám před gólmanem Zieglerem kanonýr Marko Pantelič a srovnal na konečných 1:1.

Čtěte více: Skácel probudil sebe i Berlín. A teď chce dát gól

Aktivně si počínal i druhý Čech v berlínském dresu, Rudolf Skácel, ale jeho pěknou akrobatickou střelu z 58. minuty Ziegler vyrazil.