Další blamáž United v Asii. Tentokrát podlehli Jokohamě

23. 7. 2013 14:24
Šampion Premier League Manchester United podruhé ze tří zápasů na svém asijském turné prohrál. V úterý nestačil na Jokohamu.
Podívejte se na všechny branky utkání Jokohama - Manchester United | Video: youtube.com

Jokohama - David Moyes to zdá se na lavičce Manchesteru United nebude mít jednoduché. Nástupce Sira Alexe Fergusona totiž se svým týmem prohrál druhý ze tří přípravných zápasů na asijském turné.

Po porážce 0:1 s All-Stars thajské ligy v úterý "Rudí ďáblové" nestačili ani na japonskou Jokohamu, které podlehli 2:3. Jedinou výhrou anglických šampionů tak zůstává jen sobotní vítězství 5:1 nad výběrem australské ligy.

V zápase s Jokohamou přitom United prohrávali už po třiceti sekundách hry, nicméně ještě v první půli dokázali díky parádní akci Zahy a vlastnímu gólu jednoho z beků soupeře skóre otočit.

V druhém poločase ale agilně hrající Jokohama opět převrátila skóre na svoji stranu, když vítězný gól vsítil v 87. minutě Fujita.

Manchester čeká v nejbližších dnech ještě zápas v Ósace (pátek) a Hongkongu (pondělí). Přípravu završí zápasy s AIK Stockholm (6. srpna) a domácí generálka s Valencií (9. srpna).

Prvním ostrým duelem United bude zápas o anglický superpohár, ve kterém se utká 11. srpna se sestoupivším Wiganem.