Csaplárova ´17´ si připsala výhru nad Kazachstánem

19. 10. 2011 17:00
Kazachstán - Česko 0:2 (0:1)

Almaty - České fotbalové reprezentaci do 17 let se vydařil vstup do první fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. V kazašském Almaty porazili domácí výběr 2:0 zásluhou gólů příbramského útočníka Dominika Maška.

V druhém utkání čtvrté skupiny vyhrálo Irsko nad Lichtenštejnskem 8:0. Z každé skupiny postoupí první dva celky a dva nejlepší týmy na třetích místech.

Svěřenci trenéra Josefa Csaplára byli v utkání aktivnější a soupeře jasně přestříleli. Seřízená mířidla měl ale jen Mašek, který potvrdil pověst vyhlášeného střelce. Skóre otevřel ve 21. minutě, devět minut po změně stran pak vedení zdvojnásobil.