Chodec Pirlo, sólista Ronaldo. 12 megahvězd, které vyhořely

Chodec Pirlo a ti druzí. Podívejte se na megahvězdy, které na šampionátu v Brazílii vyhořely.
CRISTIANO RONALDO. Podobné jako u Pirla. Ronaldo předvedl individuální schopnosti, ovšem svůj tým nedokázal vyprovokovat ke kvalitnímu kolektivnímu výkonu a o to jde ve fotbale především. Portugalská hvězda dávala často gesty najevo, že není spokojena s výkony svých spoluhráčů. "Pravděpodobně jsme jen průměrný tým," řekl Ronaldo po MS.
MARIO BALOTELLI. Další sólista. Balotelli sice rozhodl zápas proti Anglii, poté ale na hřišti stejně jako jeho kolegové z italské reprezentace paběrkoval. Výrazněji se zapsal do dění na šampionátu spíše svými příspěvky na sociální sítě. "Musíme na to všechno rychle zapomenout. Vlastně tohle beru zpátky: měli bychom si dobře zapamatovat, co se tady pokazilo, a začít znovu s opravdovými muži. Právě ty potřebujeme, ne fotbalové samolepky nebo postavičky, které jsou národnímu týmu k ničemu," zkritizoval Balotelliho záložník De Rossi.
XAVI HERNANDEZ. Mundial v Brazílii nabídl v přímém přenosu konec Xaviho éry. Čtyřiatřicetiletý fotbalista jakoby při debaklu s Nizozemci ani nebyl na hřišti. Proti Chile už jej Del Bosque do sestavy nezařadil, stejně jako v závěrečném přáteláku s Austrálií. Xavi pravděpodobně odejde z Barcelony do Al Arabi a to bude jeho definitivní konec na mezinárodní scéně.
IKER CASILLAS. Další strůjce zlatých časů španělského fotbalu zřejmě v reprezentaci dohrál. Iker Casillas svůj tým rozhodně nepodržel, proti Nizozemí i Chile inkasoval laciné góly a je dalším velkým zklamáním světového šampionátu v Brazílii.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
27. 6. 2014 15:00
Podívejte se na galerii největších zklamání světového šampionátu ve fotbale.

Podívejte se na galerii největších zklamání světového šampionátu ve fotbale.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Robert Svoboda rezignoval na funkci trenéra hokejistů Zlína

Hokejisté Zlína jsou bez trenéra. Robert Svoboda rezignoval po nedělní porážce s Kladnem a kvůli výkonům v úvodu extraligy, v níž jsou Berani poslední. V osmi zápasech získali pět bodů. Klub o změnách informoval v tiskové zprávě.

"Po duelu v Kladně bylo jasné, že týmu může pomoci změna trenéra. Myslím, že je to momentálně neodkladně správná věc, která může ještě vše obrátit k lepšímu,“ uvedl Svoboda s tím, že chce z mužstva sejmout tlak okolí, který je vyvíjen na něj osobně a mužstva se negativně dotýká.

Berany v zápase na ledě Olomouce povede asistent Martin Hamrlík společně s koučem zlínské juniorky Lubošem Jenáčkem.

Další zprávy