Bývalý reprezentant Pospěch podepsal v druholigové Opavě

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
24. 6. 2014 11:09
Obránce Zdeněk Pospěch podepsal v druholigové Opavě smlouvu na tři roky.
Zdeněk Pospěch se vrátil do rodné Opavy, která se v uplynulé sezoně vrátila do 2. ligy
Zdeněk Pospěch se vrátil do rodné Opavy, která se v uplynulé sezoně vrátila do 2. ligy | Foto: Sport

Opava - Jak slíbil, tak udělal. Pětatřicetiletý obránce Zdeněk Pospěch se vrátil do druholigové Opavy, s níž podepsal tříletý kontrakt.

"Zdeněk Pospěch je opavskou ikonou a jsme velmi rádi, že se vrací," řekl na úterní tiskové konferenci předseda představenstva Slezského FC Marek Hájek, jenž doufá, že by zkušený bek mohl týmu výhledově pomoci i k postupu do nejvyšší soutěže.

"Zdeňka lákaly i další kluby, on však dodržel slovo, které nám dal. Velice si jeho přístupu vážíme a chceme mu za to poděkovat," doplnil jej generální manažer Alois Grussmann a po podpisu smlouvy předal Pospěchovi dres s číslem 3.

Opavský rodák v místním klubu s velkým fotbalem začínal. V roce 2001 jej přes několik hostování koupil Baník Ostrava, odkud se vyšvihl do Sparty, reprezentace i zahraničních angažmá v dánské Kodani a bundesligové Mohuči.

Přestože v Mohuči patřil mezi opory, rozhodl se z rodinných důvodů po uplynulé sezoně pro návrat domů. Měl nabídky mj. z Ostravy, vybral si však mateřský klub, jemuž se povedl rychlý návrat po Fotbalové národní ligy.

 

Právě se děje

Další zprávy