Bohemians Praha posiluje. Přijde Jeslínek a Kratochvíl

Red Spo
12. 9. 2008 19:45
Sparťanský útočník přichází na půlroční hostování

Praha - Vedení fotbalového klubu Bohemians Praha získalo v pátek do svých řad dvě nové posily. V boji o udržení v nejvyšší soutěži pomůže "střížkovským klokanům" útočník Jeslínek a obránce Kratochvíl.

Zatímco Jiří Jeslínek přichází do týmu z pražské Sparty jen na půlroční hostování, Karel Kratochvíl, jenž naposledy hrál v konkurenční Slavii, podepsal s celkem Luboše Urbana dvouletý kontrakt.

Čtěte také: Sparta v poháru zvítězila. Výhru zařídil Jeslínek

"Jako všichni mladí hráči, i Jirka potřebuje v tomto věku co nejvíc hrát. V současné Spartě by nedostával na hřišti tolik prostoru, a hostování v jiném týmu z nejvyšší soutěže je tak pro všechny ideálním řešením," uvedl na oficiálních stránkách Sparty mluvčí klubu Jakub Otava.

Pro mladého útočníka není hostování v prvoligových klubech ničím novým. V minulosti takto působil i v Českých Budějovicích, v Mostě nebo v Kladně.