Big Brother v Barce. Piqué flámoval před zápasy a rád sázel

Sport Sport
17. 4. 2013 16:21
Španělské deníky zjistily výsledky sledování barcelonského hvězdy Gerarda Piquého.
Obránce Barcelony Gerard Piqué se svou přítelkyní zpěvačkou Shakirou i několikrát vystupoval
Obránce Barcelony Gerard Piqué se svou přítelkyní zpěvačkou Shakirou i několikrát vystupoval | Foto: Reuters

Praha - Gerard Piqué miluje rychlou jízdu, sázení na sportovní utkání, bere soukromé hodiny pokeru a před zápasy klidně flámoval.

Tyto a mnohé další informace ze soukromého života obránce Barcelony vyšly najevo poté, co se některým španělským deníkům podařilo získat výsledky jeho dlouhodobého sledování.

To si hned u několika detektivních agentur objednal právě katalánský velkoklub.

Během sledování začal randit se Shakirou

Barcelona je známá tím, že příkladně pečuje o své hráče, především o ty, které si sama vychovala. Hvězdy však často musí počítat s tím, že klub nechává sledovat i jejich soukromý život. To pro případ, že by se výkony Messiho, Xaviho, Puyola a spol. zhoršily.

Piqué byl pod dohledem "Velkého bratra" od září 2009 do září 2010. V té době reprezentační obránce mj. začal chodit s kolumbijskou zpěvačkou Shakirou.

Fotky i odposlechy

Výsledky sledování jsou velmi podrobné. Detektivové detailně mapovali trasy, kudy Piqué jezdil, sledovali, za co a kolik platí, odposlouchávali mu telefon a samozřejmě jeho soukromý život pečlivě fotografovali.

Vše probíhalo v tajnosti, přesto se novináři z Pyrenejského poloostrova dozvěděli, že Piquého vášní jsou rychlá auta, sportovní sázky či poker, na nějž bral soukromé lekce. V předvečer zápasů mu nedělalo problém strávit noc na diskotéce, jindy si zase přes mobil povídal s několika ženami až do rána.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 25 minutami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 1 hodinou

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Aktualizováno před 2 hodinami

Křeslo zbývajícího, šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po druhém kole úterní tajné volby neobsazené

Křeslo šestého místopředsedy sněmovny zůstalo i po další tajné volbě neobsazené. Havlíček (ANO) a Okamura (SPD) neuspěli ani ve druhém kole.

Zdroj: ČTK
Další zprávy