reklama
 
 

Beneš hraje 28 hodin videohry a vybírá peníze pro Číšu

16. 6. 2015 14:09
Fotbalista Jablonce Vít Beneš pořádá unikátní charitativní akci pro Mariána Číšovského, 28 hodin v kuse hraje videohry a vybírá peníze pro nemocného kamaráda.

Praha - Nevyléčitelná nemoc plzeňského stopera Mariána Čišovského zasáhla nejen jeho spoluhráče, ale také soupeře. To nyní dokazuje i jablonecký Vít Beneš, který přišel s unikátní charitativní akcí, při níž od fanoušků vybírá peníze pro nemocného kamaráda.

Vášnivý hráč Vít Beneš se rozhodl po dobu 28 hodin (číslo 28 nosil Číšovský na plzeňském dresu) pařit na PlayStationu videohry, při čemž se nechává natáčet na kameru a celý přenos streamuje (podívat se můžete ZDE).

Paří GTA i Fifu, vybral už 44 tisíc

Fanoušci během přenosu mohou Čišovskému posílat finanční dary, krátce po úterním poledni se na účtu nashromáždilo necelých 44 tisíc korun. Akce Víta Beneše, který u play stationu proseděl i celou noc, končí dnes zhruba v 8 hodin večer.

Beneš jako správný fotbalista začal fotbalovou simulací FIFA 15, poté si ale zahrál i akční střílečku GTA 5 a nyní hraje americký fotbal ve hře Madden NFL.

Záložník Baumitu si předsevzal, že během hraní vybere od fanoušků částku 50 tisíc korun a slíbil, že ze všech lidí, kteří nemocnému Čišovskému přispějí finančním darem, vybere náhodně tři a obdaruje je kopačkami Adidas.

autor: Adam Sušovský | 16. 6. 2015 14:09

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama