Aršavin stále nepřestupuje. Arsenal nabízí Zenitu málo

Sport Sport, Red Spo
12. 1. 2009 17:30
Petrohrad odmítl nabídku na 10 milionů liber

Londýn - Zatím na mrtvém bodě zůstává jednání Arsenalu Londýn a Zenitu Petrohrad o přestupu fotbalisty Andreje Aršavina do Anglie.

Podle britských médií odmítl zatím ruský klub úvodní nabídku ve výši deseti milionů liber. Žádná další zatím prý od Angličanů nepřišla.

Než se však 2. února uzavře zimní přestupní období, chtěl by se už Aršavin hlásit na Emirates Stadium.

Čtěte také: Dvacet milionů za Aršavina? Dáme deset, zní z Arsenalu

"Mohu potvrdit, že Zenit dostal za Aršavina oficiální nabídku od Arsenalu, která se pohybovala kolem 10 milionů liber," prozradil mluvčí Petrohradu Alexej Petrov.

"Ta byla odmítnuta a žádná další od té doby nedorazila. V této chvíli jednáme pouze s Arsenalem," pokračoval.

Aršavin mohl přestoupit už v létě po mistrovství Evropy, finanční požadavky Petrohradu ovšem byly hodně přemrštěné a na částku 23 milionů liber nekývly Tottenham, Chelsea ani Barcelona.

Velká touha ruského reprezentanta hrát v Arsenalu by ale nyní měla být klíčovým faktorem v dalším jednání a dá se předpokládat, že do konce ledna opravdu změní dres.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Vzniká nová španělská vláda. Sánchezovi socialisté se dohodli s levicí

Španělští vládní socialisté se předběžně dohodli na koaliční vládě s druhou nejsilnější levicovou aliancí Unidas Podemos. Lídři těchto formací Pedro Sánchez a Pablo Iglesias podepsali dohodu v úterý před novináři v salonku dolní komory parlamentu. K vládnutí ale budou potřebovat ještě podporu dalších menších stran, z nichž některé už jim ji slíbily.

Nedělní parlamentní volby ve Španělsku vyhráli socialisté úřadujícího premiéra Pedra Sáncheze, kteří v dolní komoře obsadí 120 křesel. Spolu s Unidas Podemos, kterou vede Iglesias, budou mít 155 mandátů. K absolutní většině ve 350členné dolní komoře parlamentu potřebují 176 hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy