reklama
 
 

Dvacet milionů za Aršavina? Dáme deset, zní z Arsenalu

7. 1. 2009 10:30
Požadavky Petrohradu jsou přehnané, říká i agent hráče

Londýn - Ruský fotbalista Andrej Aršavin se zase o něco více přiblížil angažmá v londýnském Arsenalu. "Nekonečný příběh" jeho přestupování do Premier League by tak už konečně mohl být uzavřen.

Podle informací deníku Daily Mirror se sedmadvacetiletý útočník spolu se svou manželkou Julií sešel v úterý na obědě s manažerem "Kanonýrů" Arsenem Wengerem.

Kouč Arsenalu je připraven nabídnout Aršavinovi tříletý kontrakt. Zenitu Petrohrad, kde ruský reprezentant dosud působí, ale vzkázal, že požadovaná cena dvaceti milionů liber rozhodně nepřipadá v úvahu.

Čtěte také: Aršavin má zamířit do Arsenalu. Nahradit roli Fabregase

Wengerovi sice chybí dlouhodobě zraněné opory Fabregas, Rosický, Walcott i Eduardo, za Aršavina je ale ochoten vysázet "pouze" deset milionů liber.

Zenit chce moc, říká i agent

Přehnané požadavky vítěze posledního ročníku Superpoháru a Poháru UEFA kritizoval také hráčův agent Dennis Lachter.

"Apetit Zenitu je příliš vysoký. Pokud si uvědomí, kde je realita, je Adrejův přestup do Arsenalu velmi pravděpodobný," prozradil.

Aršavin touží z Ruska odejít už od červnového mistrovství Evropy, na kterém zazářil. Zájem Tottenhamu, Chelsea nebo Barcelony ale ztroskotal právě na výši částky, jež za něj Petrohrad požadoval.

Situace se dostala až tak daleko, že reprezentační forvard pohrozil vykoupením se ze smlouvy.

Aršavin navíc v dresu Zenitu už odehrál základní skupinu Ligy mistrů, a v případě přestupu do Arsenalu by tak nemohl nastoupit v jarních vyřazovacích bojích.

autoři: Sport, Red Spo | 7. 1. 2009 10:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama