Permanentka na biatlon za dva a půl tisíce. Nové Město spustilo předprodej vstupenek

mih mih
16. 10. 2019 15:27
Světový pohár tam zavítá až v březnu, vstupenky ale mohou fanoušci začít nakupovat už teď. Nové Město na Moravě spustilo kompletní předprodej lístků na biatlonové závody.
Biatlon v Novém Městě na Moravě
Biatlon v Novém Městě na Moravě | Foto: Milan Kammermayer

Už před půl rokem přišel český biatlon s permanentkami, které si ti největší fanoušci mohli na čtyři dny závodů v Novém Městě koupit za 2400 Kč. Což zaručuje ta nejlepší místa naproti střelnici Vysočina Areny. Oproti tomu čtyřdenní místenku k běžecké trati pořídíte za 600 Kč.

Nyní k tomu přibyla možnost koupit si vstupenky i na konkrétní dny. Hlavní sektory A a B stojí ve čtvrtek a v pátek, kdy jsou na programu sprinty, 500 Kč, v sobotu a neděli, kdy se pojedou štafety a závody s hromadným startem, 800 Kč.

Oproti loňským prosincovým závodům tak pořadatelé právě v těchto kategoriích přidražili. Prémiová permanentka stála tehdy 1800 Kč. Zlevnění se dočkaly tribuny F, G, H a E, které jsou na krajích hlavního stadionu.

Naopak zůstává výhoda pro všechny dětské příznivce. "Za symbolickou jednu korunu budou mít vstup do areálu děti do výšky 120 cm. Podmínkou je doprovod osoby starší 18ti let," stojí v oficiální zprávě českého biatlonu.

Zastávka Světového poháru v Novém Městě začíná ve čtvrtek 5. března a končí v neděli 8. března 2020.  

 

Právě se děje

Aktualizováno před 49 minutami

Post předsedy pražské ODS obhájil místostarosta Prahy 9 Portlík

Post předsedy pražské ODS obhájil místostarosta Prahy 9 Tomáš Portlík. Na regionálním sněmu pro něj hlasovalo všech 68 přítomných delegátů. Portlík byl jediným kandidátem a nominovalo jej 12 z 15 oblastních sdružení. Poprvé se stal předsedou pražských občanských demokratů v listopadu 2017, kdy ve funkci nahradil bývalého místostarostu Prahy 10 Filipa Humplíka. Delegáti dnes rovněž zvolili prvního místopředsedu a trojici místopředsedů.

"Vám slibuji dva roky zábavy a oponentům dva roky úzkosti," řekl Portlík po volbě. Ke zvolení mu pogratuloval předseda ODS Petr Fiala. Připomněl, že Portlík říkal, že pražská ODS je jednotná a konsolidovaná. "Ale že takto, to jsem netušil," řekl k volebnímu výsledku Fiala.

před 1 hodinou

Lékaři v USA transplantovali plíce kuřákovi elektronických cigaret

Lékaři v americkém Detroitu provedli oboustrannou transplantaci plic pacientovi trpícímu zatím neobjasněnou nedostatečností, která by mohla být následkem kouření elektronických cigaret. Oznámila to agentura AP. Pacient požádal lékaře, aby fotodokumentaci zákroku zveřejnili jako varování ostatním.

Elektronické cigarety se dostaly do centra pozornosti amerických zdravotníků letos v srpnu, kdy byl zaznamenán první případ úmrtí na závažné plicní onemocnění, způsobené pravděpodobně používáním elektronických cigaret. Podle zdravotnických statistik bylo chorobu od té doby postiženo 2000 Američanů.

Další zprávy