Permanentka na biatlon za dva a půl tisíce. Nové Město spustilo předprodej vstupenek

mih mih
16. 10. 2019 15:27
Světový pohár tam zavítá až v březnu, vstupenky ale mohou fanoušci začít nakupovat už teď. Nové Město na Moravě spustilo kompletní předprodej lístků na biatlonové závody.
Biatlon v Novém Městě na Moravě
Biatlon v Novém Městě na Moravě | Foto: Milan Kammermayer

Už před půl rokem přišel český biatlon s permanentkami, které si ti největší fanoušci mohli na čtyři dny závodů v Novém Městě koupit za 2400 Kč. Což zaručuje ta nejlepší místa naproti střelnici Vysočina Areny. Oproti tomu čtyřdenní místenku k běžecké trati pořídíte za 600 Kč.

Nyní k tomu přibyla možnost koupit si vstupenky i na konkrétní dny. Hlavní sektory A a B stojí ve čtvrtek a v pátek, kdy jsou na programu sprinty, 500 Kč, v sobotu a neděli, kdy se pojedou štafety a závody s hromadným startem, 800 Kč.

Oproti loňským prosincovým závodům tak pořadatelé právě v těchto kategoriích přidražili. Prémiová permanentka stála tehdy 1800 Kč. Zlevnění se dočkaly tribuny F, G, H a E, které jsou na krajích hlavního stadionu.

Naopak zůstává výhoda pro všechny dětské příznivce. "Za symbolickou jednu korunu budou mít vstup do areálu děti do výšky 120 cm. Podmínkou je doprovod osoby starší 18ti let," stojí v oficiální zprávě českého biatlonu.

Zastávka Světového poháru v Novém Městě začíná ve čtvrtek 5. března a končí v neděli 8. března 2020.  

 

Právě se děje

před 9 minutami

Hokejovou sbornou povede Valerij Bragin

Novým trenérem ruské hokejové reprezentace byl jmenován Valerij Bragin. U sborné nahradil Alexeje Kudašova, který u mužstva působil teprve od léta 2019, ale pod jeho vedením patří Rusům poslední místo v nedohrané Euro Hockey Tour. Braginovými asistenty budou Alexej Žamnov, Andrej Kozyrev, Alexandr Bojkov a Rašit Davydov.

Čtyřiašedesátiletý Bragin dosud vedl ruský výběr do dvaceti let. Od roku 2014 s juniory vybojoval na mistrovství světa tři stříbrné medaile a dvě bronzové. Při předchozím angažmá získal Bragin s dvacítkou v roce 2010 titul a rok nato stříbro, načež rezignoval.

U současné dvacítky byl dnes jeho nástupcem oficiálně jmenován bývalý slavný útočník Igor Larionov, olympijský výběr povede Oleg Brataš.

před 28 minutami

Sněmovna se distancovala od Filipových výroků o legionářích, omlouvat se však nemusí

Sněmovna se distancovala od nedávných výroků svého místopředsedy a šéfa KSČM Vojtěcha Filipa o československých legionářích. Podle poslanců nejsou postojem sněmovny. Shodli se na tom dnes na návrh STAN všechny frakce s výjimkou komunistů. Filip již dříve jakékoli pochybení odmítl.

Sněmovna také na podnět Romana Kubíčka (ANO) vyzvala Filipa, aby jako ústavní činitel důstojně reprezentoval Českou republiku a tradice její státnosti. ODS neúspěšně požadovala, aby sněmovna vyzvala Filipa k omluvě. Občanští demokraté uspěli naopak s výzvou, aby se Ruská federace v souladu se vzájemnou smlouvou lépe starala o hroby legionářů. Dolní komora rovněž deklarovala, že legionáři se zásadním způsobem zasloužili o vznik samostatného svobodného a demokratického Československa, což podpořili i komunisté.

Filip v polovině května v rozhovoru pro ruský armádní deník Krasnaja zvezda pochválil ruskou vládu za to, že nenutí místní úřady, aby svolily k budování pomníků československým legionářům, kteří padli v boji s bolševiky. Současně kritizoval odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva z Prahy 6, označil je za "zločinné". Pražské politiky nařkl z neofašismu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy