Bö si chce užít Valentýna s Koukalovou. Musíme počkat, mám tu manžela, vtipkovala česká hvězda

ČTK ČTK
13. 2. 2017 15:37
Gabriela Koukalová na MS biatlonistů s manželem s předstihem oslavila Valentýna. O její společnost ale jevil zájem i norský reprezentant Bö.
MS 2017, sprint M: Johannes Thingnes Bö
MS 2017, sprint M: Johannes Thingnes Bö | Foto: Reuters

Hochfilzen - S dvoudenním předstihem oslavila biatlonistka Gabriela Koukalová Valentýna. Už v neděli dostala mistryně světa v Hochfilzenu od manžela Petra dvě láhve šampaňského.

"V úterý už si nebudu moci ani cucnout, protože mě ve středu čeká další náročný závod, tak si to díky důvtipnému manželovi chytře vynahrazujeme už dnes," napsala vítězka sprintu a bronzová medailistka ze stíhačky na sociálních sítích.

Na fotce ukázala dvě láhve se zamilovanými vzkazy, které k svátku zamilovaných dostala. "Jdeme to bouchnout na naši lásku i na zlato a bronz z vydařených závodů, na kterých máte velkou zásluhu," poděkovala za podporu fanoušků.

V pondělí na tiskové konferenci na stadionu dostali závodníci otázku, jak úterního Valentýna oslaví. "Všechno co potřebuji, mám zde, Gábinu. To vypadá na perfektního Valentýna," naklonil se Nor Johannes Bö 'zamilovaně' k Češce.

Koukalová obratem zvesela reagovala. "To je nemožné, mám tady manžela. Musíme pár dnů počkat," rozesmála úřadující vítězka SP přítomné. Později dodala, že Bö je obrovský vtipálek, a vyzdvihla atmosféru mezi biatlonisty. "Je krásná a hodně pro mě znamená. Proto jsem ráda, že jsem si vybrala tento sport," řekla.

 

Právě se děje

Další zprávy