Mourinhův ruský trapas: rozplácl se při čestném buly, na nohy mu pomáhal Dacjuk

Sport Sport
4. 2. 2019 22:34
Věhlasný fotbalový trenér José Mourinho. Fotbalová ikona. Před zápasem KHL mezi Omskem a Petrohradem vhodil čestné buly. Jenže pak diváky pobavil nečekaným a tvrdým dopadem na led.
José Mourinho upadl při čestném buly | Video: Youtube.com

Portugalský trenér vhodil puk mezi Jevgenije Medvěděva a Pavla Dacjuka. A právě druhý jmenovaný, veterán NHL i ruské reprezentace, byl důvodem, proč Mourinho skončil na zádech.

Po vhození čestného buly je zvykem podání rukou. Dacjuk nabídl tu svou odcházejícímu Mourinhovi, který chtěl jeho nabídnuté paži vyjít vstříc, ale místo toho skončil na ledě.

Oba hráči situaci zvládli s noblesou. Starostlivý Dacjuk pomohl bývalému trenérovi Chelsea, Manchesteru United nebo Realu Madrid bleskově na nohy a Medvěděv jej doprovodil při cestě z ledu.

Video:

 

Právě se děje

před 32 minutami

Turecko přesune v první fázi do Sýrie milion uprchlíků, řekl Erdogan

Turecko v první fázi přesune do Sýrie milion syrských uprchlíků ze svého území. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Turecká armáda od 9. října bojuje na severu Sýrie proti tamním kurdským oddílům s cílem zřídit podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků. Turecko jich přijalo od roku 2011 na 3,6 milionu.

"Zajistíme oblast od Manbidže po iráckou hranici a v první fázi umožníme milionu syrských uprchlíků vrátit se domů. Později zajistíme návrat dvou milionů lidí," prohlásil prezident.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy