VIDEO Rosický a spol. jsou ve Vietnamu. Hanoj šílí

Sport Sport
15. 7. 2013 17:18
Podívejte se na video z příjezdu fotbalového Arsenalu do vietnamské Hanoje.
Podívejte se na video z příjezdu fotbalového Arsenalu do vietnamské Hanoje. | Video: youtube.com

Hanoj - Nebývale vřelé přijetí si při svém asijském turné v Hanoji užili fotbalisté Arsenalu.

Autobus s fotbalisty totiž celou cestu z letiště na hotel provázeli nadšení fanoušci na motorkách i pěšky a snažili se alespoň na chvilku zahlédnout některou z hvězd Gunners, včetně Tomáše Rosického.

Jeden z fanoušků dokonce vydržel běžet za autokarem pět kilometrů, za což byl odměněn tím, že jej hráči pustili dovnitř, aby se s nimi mohl vyfotografovat.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy