Pozor na tenhle direkt. Serena se na novou sezonu připravovala s legendárním Tysonem

mih mih
19. 12. 2019 11:59
Tenisové sezona se blíží, je potřeba pořádně makat. Tak nějak přemýšlí americká tenistka Serena Williamsová na přípravném kempu na Floridě, kde se potkala s boxerskou legendou Mikem Tysonem.
Mike Tyson a Serena Williamsová
Mike Tyson a Serena Williamsová | Foto: repro Twitter.com

Třiapadesátiletý bývalý boxer navštívil tenisový kemp Patrika Mouratogloua a postavil před americkou tenisovou hvězdu tréninkový pytel. "Tak a teď bum," učil Tyson tenistku základním rohovnickým úderům.

"Nechtěl bych se dostat do ringu s touhle GOAT," napsal Tyson na Twitter k videu z tréninku a použil zkratku pro Greatest Of All Time, tedy Největší všech dob.

V komentářích na sociálních sítích se přidal i trenér Williamsové Mouratoglou. "Trefuje ten pytel stejně jako tenisové míče," vtipkoval.

Osmatřicetiletá tenistka vstoupí příští rok do své už 25. sezony na profesionální scéně. Začít by ji měla druhý týden v lednu na turnaji v Aucklandu.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Smartwings po téměř dvou letech vrátily do provozu Boeing 737 MAX

Smartwings dnes po téměř dvou letech znovu vypravily v běžném provozu letadlo Boeing 737 MAX 8. Před dnešním letem do Malagy dopravce letadlo podle požadavků upravil a ve středu s ním úspěšně provedl ověřovací let. Do léta chce letecká společnost postupně nasadit i zbylých šest těchto letounů, informovaly dnes Smartwings.

Letadla Boeing 737 MAX byla celosvětově odstavena od března 2019 kvůli dvěma nehodám, při nichž zahynulo 346 lidí. V závěru letošního ledna jejich provoz povolila Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA).

"Naší absolutní prioritou je bezpečnost našich cestujících a posádky. Žádný stroj nepodstoupil takové prověrky bezpečnosti v historii letectví jako letoun Boeing 737 MAX. Věříme, že důvěra v tento letoun se velmi rychle obnoví," uvedl člen představenstva a generální ředitel Smartwings Roman Vik.

Zdroj: ČTK
Další zprávy