Poučte se z našich chyb. Cibulková či Becker se pouští do online tenisových lekcí

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
25. 7. 2020 7:09
Být skvělým tenistou neznamená mít jen vypilovaný forhend a bekhend, ale taky se umět vypořádat s tlakem, využít soupeřovy slabiny. A přesně v tomto duchu se nese projekt Top Level Tennis, do kterého se zapojila i Slovenka Dominika Cibulková nebo německá legenda Boris Becker.
Video: Youtube.com

Můžete sedět doma a dostávat tenisové lekce od těch největších hvězd na světě. Vedle Cibulkové vás budou učit švihat raketou Urszula Radwaňská, trenér Andre Agassiho Brand Gilbert nebo Wolfgang Thiem, tatínek světové trojky Dominica Thiema.

Každý z nich natočí deset video lekcí, které budou online ke stažení. "Mým osobním cílem bylo každému prozradit, jak hrát tenis pořádně. Ale není to jen o podání, bekhendu a forhendu. Ale také o duševní odolnosti, taktizování, herním plánu a podobně," uvedla Cibulková. 

Bývalá slovenská tenistka a nyní čerstvá maminka má už první natáčení za sebou a celkem dali s tvůrci projektu dohromady stopáž o 180 minutách.

"Chtěla jsem se podělit o to, jak jsem se vyrovnala s pády i vzestupy, jak jsem se cítila před finále i jak špatně hodnotím jednotlivé kroky kariéry. Doufám, že mé tipy se nebudou hodit jen amatérským hráčům, ale i trenérům a profesionálům," dodala Slovenka.

Každý host v pořadu si připraví i tréninkový plán a spolu s balíkem elektronických knih o jednotlivých tenisových technikách si je bude moct, po zakoupení, stáhnout. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 4 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy