reklama
 
 

Novým koučem Raonice je wimbledonský vítěz Krajicek

20. 12. 2016 10:52
Pětadvacetiletý kanadský tenista Milos Raonic se Richarda Krajiceka snažil získat ke spolupráci už letos během travnaté části sezony, ale dohodli se až nyní.

Toronto - Novým koučem třetího tenisty světového žebříčku Milose Raonice je wimbledonský vítěz z roku 1996 Nizozemec Richard Krajicek. Pětadvacetiletý kanadský tenista se ho snažil získat ke spolupráci už letos během travnaté části sezony, ale dohodli se až nyní.

Raonic letos hrál ve Wimbledonu finále. Krajicek v té době pomáhal s hrou na trávě Švýcarovi Stanu Wawrinkovi. V roli Raonicova superkouče Krajicek střídá Carlose Moyu, který je nově členem trenérského týmu španělského krajana Rafaela Nadala.

"S Richardem jsme trénovali už pár dnů před Australian Open a jsem si jistý, že mě svými zkušenostmi a jako bývalý vítěz Wimbledonu může posunout dál. Pomůže mi dosáhnout mých cílů," oznámil Raonic, vítěz osmi turnajů ATP a rodák z Černé Hory, pro něhož je wimbledonské finále dosavadním maximem na grandslamech.

Krajicek ukončil kariéru v 31 letech po problémech s loktem. Poté se začal věnovat své sportovní nadaci, která organizuje tenisové a fotbalové programy pro chudé děti. Je také ředitelem turnaje v Rotterdamu.

autor: ČTK | 20. 12. 2016 10:52

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama