Nejdřív vyhazov z televize, teď šťastná novina. Suchoň čeká s Koukalovou potomka

Sport Sport
1. 6. 2021 10:36
V práci musel vstřebat smutnou zprávu, že už s ním nepočítají, ale doma může zářit štěstím. Televizní moderátor Petr Suchoň se může těšit z příchodu potomka, kterého čeká s bývalou tenistkou Klárou Koukalovou Suchoňovou.

Teprve minulý týden vyběhla v médiích zpráva, že Petr Suchoň opustí obrazovky TV Nova kvůli restrukturalizaci zpravodajských pořadů. V úterý pak s manželkou oznámili na sociálních sítích, že čekají potomka.

"Naše rodina se rozroste o miminko, sny se plní…" napsala k příspěvku Klára Koukalová Suchoňová.

Mezi gratulantky se připojila hned řada tenistek. Magdaléna Rybáriková, Kristina Kučová nebo Lucie Šafářová.

Koukalová ukončila kariéru před pěti lety. V dubnu 2013 se vyšplhala na dvacátou příčku žebříčku a byla i členkou vítězného fedcupového týmu z roku 2014. V posledních letech se věnovala komentování tenisových zápasů pro stanici O2 TV Tenis.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Vláda schválila podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise, podle kterého má Česko vrátit asi miliardu za zemědělské dotace

Vláda ve středu schválila návrh na podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise z listopadu 2021, podle nějž má Česko vrátit zhruba 44,1 milionu eur (v přepočtu asi 1,08 miliardy korun) zemědělských dotací kvůli jejich nedostatečné kontrole. Potvrdil to mluvčí ministerstva zemědělství Vojtěch Bílý. Návrh předložil ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL).

Žaloba nemá odkladný účinek a podle prováděcího rozhodnutí Evropské komise bude Česko muset částku vrátit do rozpočtu Evropské unie. O dané peníze se tak Česku sníží jiné platby z unijního svazku. Evropská komise původně za chybné čerpání evropských zemědělských dotací v letech 2015 až 2017 vyměřila finanční korekci v přepočtu zhruba 7,5 miliardy korun, státu se ji podařilo snížit ve smírčím řízení. Ministerstvo zemědělství nesouhlasí ani s nižší finanční korekcí, chtělo by ji buď dále snížit, nebo zajistit, aby se dotace nekrátily vůbec.

Zdroj: ČTK
Další zprávy