Strhující show ve jménu Lavera. Aneb jak Federer roztancoval ránu do slabin

av av
23. 9. 2019 14:06
Také třetí ročník Laver Cupu, jehož slibně rozjetá tradice začala před dvěma lety v pražské O2 areně, nabídl divácky nesmírně atraktivní podívanou, která vtáhla nejen fanoušky, ale i samotné hvězdy světového tenisu. Podívejte se na nejvtipnější a nejzajímavější momenty z víkendové Ženevy.
Laver Cup 2019 (Federer a Nadal)
Laver Cup 2019 (Federer a Nadal) | Foto: Reuters

Laver Cup je bezesporu čerstvým fenoménem na tenisovém poli. Jeho balancování na hraně okázalosti nemusí být všem po chuti, to, že je strhující, ale popřít nelze. Záštita největších osobností tenisu a jejich očividné zapálení pro věc, která nepřináší body do světového žebříčku, působí neodolatelně.

Podívejte se v našem přehledu na ty nejvtipnější a nejzajímavější momenty třetího ročníku, který se o uplynulém víkendu konal ve švýcarské Ženevě.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy